Hedmark Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Scandic Hamar Ocena: 6,2

„Czystosc pokoju, wielkosc pokoju.”

• Trysil Hotel Ocena: 8,3

„Brak personelu,pyszne sniadania.”

• Scandic Ringsaker Ocena: 10,0

„Czystość nowoczesność basen śniadanie było na poziom dobrej klasy. Dodatkowo można zwierzątka i ładować auta elektryczne. ”

• Hamar Vikingskipet Ocena: 6,2

„Reszta ok”

• Tynset Hotel Ocena: 9,2

„Wszystko w jak najlepszym porządku, recepcjonista sam z siebie zagaił po polsku i szło mu bardzo dobrze, Pokój czysty zadbany, ładnie urządzony i dobrze wyposażony, w restauracji hotelowej polecam zjeść pizzę z łososiem średnia z sosem czosnkowym i dzbankiem wody w cenie pizzy 110nok więc niewygórowanej jak na hotel. Śniadanie jak najbardziej ok. Szwedzki bufet więc każdy znajdzie coś dla siebie, wszystko świeże. Obsługa miła i uśmiechnięta, każdy mówi po angielsku. Położenie blisko drogi rv3, jednej z alternatyw połączenia Oslo - Trondheim. Jak najbardziej Polecam.”

• „Zawsze się bałam hoteli z wejściem na kod. Na szczęście wszystko poszło pomyślnie. Hotel czysty, skromny ale stąd też nazwa - budget hotel. Łóżka wygodne. Co do czystości i jakości - bez uwag. Na pewno skorzystamy następnym razem”

• Steinvik Camping Ocena: 7,5

„Tak super - piękne położenie, wszystko b. dobre i miłe plus obsługa miła i pomocna. Domki - rewelacyjne , komfortowe nad jeziorem !!”

• „Sniadanie-duzy wybór i bardzo smaczne, obiadokolacja bardzo dobra”

• Tron Ungdomssenter Ocena: 8,3

„Domek czysty i zadbany Obsługa bardzo miła . Park linowy dodatkowa atrakcja”

• Løkken Fjellgård Ocena: 10,0

„Genialna lokalizacja. Zabudowania i klimat zapierają dech. Pierwsza myśl "gdzie ja trafiłem" 10 minut później nie chcesz stamtąd wyjeżdżać :) Bardzo dobre śniadanie. Dopasowane także do dzieci. Nie było telewizora :)”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Hedmark