Henan Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wygodne łóżka, lokakizacja swietna, sympatyczna obsługa mówiąca po angielsku, bardzo czysto”

• „Niesamowicie miły gospodarz. Wszędzie nas zawiózł w dobrej cenie, pomógł w organizacji atrakcji, prowadzi ceremonię herbaty z użyciem profesjonalnego sprzętu. Pan mówi tylko po chińsku ale bardzo dobrze dogadywaliśmy się przez WeChat (ma bardzo dobrego tłumacza). ”

• „Lokalizacja tuż obok dworca Longmen (szybkie pociągi) i blisko Longmen Grottoes. Angielskojęzyczna obsługa, bardzo pomocna i miła. Różnorodne gratisy. Świetny wystrój. Dobra muzyka w lobby. Bardzo dobre jedzenie tuż obok. ”

• „Czystość w pokoju, wysoki standard, widok z okna na 12 piętrze”

• „Hotel bardzo przyjemny i klimatyczny. Pokoje z kabinami robią wrażenie.”

• „Hotel w środku bursy uczniów Kung Fu, było to ciekawe doświadczenie.”

• „Bardzo dobra lokalizacja.”

• „Tanie pranie (4 RMB za wsad w automacie piorącym), miły i uczynny pan na recepcji dobrze mówiący po angielsku. Codziennie dostawaliśmy po 1 butelce wody na osobę, a przy zameldowaniu dostaliśmy wypisane po angielsku wskazówki dojazdu do najważniejszych atrakcji w okolicy (na kartce ze wskazówkami były też wypisane po chińsku nazwy przystanków co znacznie ułatwiło poruszanie się autobusami, w których przystanki wypisano tylko po chińsku). Pokój o wysokim standardzie, bardziej jak w hotelu niż hostelu. Sprawna klimatyzacja, wygodne łóżka, bezpłatne kosmetyki, 2 rodzaje kapci na osobę (klapki kąpielowe i zwykłe kapcie). Pan w recepcji niezwykle miły, zaniósł nasze ciężkie bagaże do pokoju piętro wyżej, sam z siebie dał nam pieniądze na 1 pranie, a na kolejne rozmienił pieniądze na monety (pralka przyjmowała tylko monety), odpowiadał z uśmiechem na każde nasze pytania. Do tego hostel jest zaledwie kilkaset metrów od dworca kolejowego, więc można dojść na piechotę, oszczędzając pieniądze na taksówce (droga bardzo prosta, więc raczej trudno się zgubić). Generalnie bardzo polecam ten hostel :)”

• Hyatt Place Luoyang Ocena: 7,1

„Smaczne śniadania, chociaż wybór potraw europejskich mógłby być większy. Duży plusem jest basen. Pokój komfortowy. Panie pracujące na recepcji bardzo pomocne.”

• „Bardzo miła i przyjazna obsługa, rodzinna atmosfera, pracownicy byli niezwykle uprzejmi i pomocni. Na miejscu można zdegustować pyszną herbatę i ciasteczka kwiatowe. W pobliżu wiele restauracyjek z niedrogim i smacznym jedzeniem.”

1 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Henan

na podstawie 30 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com

Henan – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie