Herceg Novi County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna strefa SPA,pyszna kuchnia,warto kupić opcje HB,uprzejmy personel”

• Nikic Apartments Ocena: 8,8

„Widoki.... super. Bliskosc do wody..... super. Deptak wzdloz zatoki..... suuuper...”

• Apartments Balbo Ocena: 10,0

„Bardzo blisko morza. Bardzo dobre restauracje serwujace lokale potrawy na miejscu. Plaże kameralne. Idealne miejsce do zwiedzania Czarnogóry. Pani pilnująca obiektu bardzo miła, życzliwa i pomocna. Nie było problemu w komunikacji po angielsku. 2 łazienki w apartamencie z 3 sypialniami. Idealne dla dwie rodziny. Super”

• Apartmani Mina Ocena: 8,8

„Sympatyczna właścicielka. W pełni wyposażona kuchnia (nawet z płynem do naczyń!). Świetna lokalizacja - tuż obok plaży. Obszerny taras. Bliskość sklepów i promenady.”

• Apartments Sutorina Ocena: 8,3

„W apartamencie nie było gorąco - okna po dobrej stronie natomiast widoki na zatokę - zwłaszcza rano - wspaniałe”

• „Śniadania w lokalnej restauracji bardzo dobre, fajna dobrze wyposażona plaża.”

• Apartments Nadja Ocena: 5,8

„Apartament Nadja to samodzielne, trzypokojowe mieszkanie, na które składają się dwie sypialnie, jadalnia, kuchnia i oczywiście łazienka. Właściciel nie przebywa 'pod adresem', ale jest punktualny i nie ma problemu z odbiorem ani z oddaniem kluczy. W sąsiedztwie znajduje się market, jest bardzo blisko do dworca autobusowego oraz centrum. Ładny widok z balkonu.”

• Hotel Perla Ocena: 9,6

„hotel położony w odległości 15 min. spaceru promenadą do starej części Herceg Novi w spokojnej okloicy, nad samym morzem. Do dyspozycji ( w cenie ) leżaki, rowery. Plaża hotelowa wybetonowana z drabinkami zejścia do morza, graniczy ze żwirową plażą. Pokoje dobrze wyposażone, wygodne łóżka, dobre materace, wysokiej jakości pościel. Śniadania jak na południe Europy - super - trzy posiłki na ciepło, wybór wędlin i serów, dużo warzyw + ciasta i rogaliki na słodko. Personel profesjonalny, życzliwy i uśmiechnięty. Darmowy bezpieczny parking. Serdecznie polecam hotel Perla.”

• Apartmani DDD MAX Ocena: 9,2

„Mieszkaliśmy w apartamencie na parterze z ogródkiem. Bardzo fajne mieszkanie, duży komfort. Podziękowania dla Pana Igora za towarzystwo, wsparcie i dobre wino. Przemiły człowiek. Jedynym problemem były komary, ale kupiliśmy raid do gniazdka i pomogło. Okolica przyjemna, bardzo blisko sklepy, piekarnia i butcher, gdzie można zamówić przygotowanie mięska na grillu. Do plaży schodzi się w dół jakieś 5 minut, która jest kamienista, więc specjalne buciki mogą się przydać, komplet leżaków 9 euro. My mieliśmy swoje.To była druga połowa września, już po sezonie, ale pogoda wciąż piękna i mało ludzi i ta turkusowa woda w morzu i promenada na wieczorne spacery...Podrożowaliśmy samochodem, w związku z czym bardzo przydatne było bezpłatne miejsce parkingowe. Zatoka kotorska jest przepiękna. Ogólnie Czarnogóra nas bardzo miło zaskoczyła. Cudowne wakacje, gorąco polecam.”

• Iberostar Herceg Novi Ocena: 10,0

„Widok z pokoju hotelowego, miejsce przy basenie, widok z restauracji, przepyszne i roznorodne posilki, super pomocni i przyjazni pracownicy (recepcja, administracja i animatorzy)”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Herceg Novi County