Hessen Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Polozenie w okolicy uroczych kafejek i restauracji bezpośrednio nad rzeką. ”

• „Wygodny i czysty hotel z sympatyczna obsługa. Świetne śniadania z jajecznica z jajek nie proszku. Parking przed hotelem. ”

• „Bardzo pomocna obsługa”

• „Czystość, miła obsługa, otwarty bar z alkoholem”

• Waldschenke Fuhr Ocena: 9,2

„Duży pokój, wygodne łóżko, czysto, cicho i przytulnie. Dobre śniadanie, różnorodne, miła obsługa.”

• Schöne Aussicht Ocena: 10,0

„Lokalizacja”

• Hotel Asslar Ocena: 7,5

„Jeśli komuś nie przeszkadza pokój w nyży z małym oknem, to będzie zadowolony. W końcu to pokój ekonomiczny, nie można wymagać marmurów! Kafle na podłodze, wszystko, co trzeba jest w pokoju. Łazienka przyzwoita. Na jedną noc, jak znalazł i cena wybitnie niska. ;-) Śniadanie bardzo smaczne. Pani z kuchni pytała sie, czy chcę jajka na miękko, czy jajecznicę z szynką. Wszystko podane bardzo sprawnie i szybko. Kawa, herbata, wedle życzenia. Podgrzane mleko do zupki mlecznej itd.”

• „Bardzo ładny hotel. Nowy, czysty. Idealna lokalizacja. przestrzenny balkon.Piękna stylizacja. Bardzo miła Pani właścicielka Angelika. Czysto, bardzo dobre śniadanie. Dostałam darmowe wejście na basen. Polecam!!!!”

• Flörsheimer Hof Ocena: 7,5

„- miła obsługa -bardzo miły człowiek na recepcji - parking na miejscu - nie było problemu z zaparkowaniem nawet samochodu dostawczego - spokojna okolica - w okolicy kilka domów, za hotelem dużo zielonej przestrzeni - duże pokoje i łazienki -wystarczająco miejsca - w pokojach i łazience dość czysto”

• Grand Hotel Empire Ocena: 7,5

„śniadanie na tarasie 8 piętra, no i kabina prysznicowa na środku pokoju.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Hessen

na podstawie 27 354 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com