Het Gooi Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „lokalizacja ”

• NH Naarden Ocena: 10,0

„Czysto i schludnie”

• NH Naarden Ocena: 9,6

„Duży parking to spore ułatwienie. Duży pokój i telewizja z hdmi umiliła na pobyt.”

• „śniadania, jak na hotel 3 gwiazdkowy, trochę ubogie, w pierwszy dzień pobytu zabrakło ciepłego dania, choć do końca trwania śniadania została godzina. Pokoje w miarę czyste, po remoncie, na wyposażeniu ekspres kapsułkowy, ale bardzo zakurzony, więc skutecznie nas zniechęcił do robienia kawy. Korytarz jeszcze oczekuje na remont, więc pierwsze wrażenie nie jest pozytywne. Poza tym bardzo blisko do stacji pociągu, skąd można łatwo dojechać do Amsterdamu.”

• Vesting Hotel Ocena: 9,6

„Super wygodne łóżka, klimatyzacja, ciekawe wnętrze. Przepyszne śniadanie, bardzo miły personel, biegle mówiący po angielsku. Hotel wykorzystuje darmowe miejsca parkingowe w centrum miasta, jest to 3 minuty pieszo od hotelu.”

• „Śniadanie bardzo dobre, blisko do stacji kolejowej, łatwy dojazd do Amsterdamu koleją podmiejską- 15 minut.”

• Najade Resort Ocena: 9,2

„powierzchnia domu, lokalizacja przy samej wodzie, parking pod domem, wygodne łóżka ,wygodne 3 łazienki, piękne widoki”

• „Dobry dojazd do Amsterdamu i dobra odległość. Bardzo przyjemna okolica hotelu. Polecam”

• NH Naarden Ocena: 8,3

„Smaczne śniadanie. Wygodne łóżko. Blisko do atrakcji Amsterdamu. Polecam.”

• NH Bussum Jan Tabak Ocena: 10,0

„Dobry hotel w dobrej cenie”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Het Gooi

na podstawie 1 816 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com