Heves Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Unicornis Ocena: 7,1

„Dobre śniadania, super lokalizacja ”

• Imola Hotel Platán Ocena: 9,6

„Standard pokoju, obsługa, baseny, sauna, jedzenie.”

• Bacchus Hotel Ocena: 9,6

„Właściwie to wszystko. Byłem jedynym gościem w hotelu, i nikt nie robił mi żadnego problemu z tego powodu. Pomimo mojego późnego przyjazdu, gospodarz przywitał mnie z uśmiechem i radością - zupełnie jakby w odwiedziny przyjechał jego znajomy. Po śniadaniu wyjechałem z hotelu z myślą, że niedługo chcę tam wrócić na dłużej. ”

• „Rok temu pisałem że wrócę i wróciłem, szykuję się na przyszły rok.Flora i Dolina Pięknej Panienki do zobaczenia!!!”

• „Lokalizacja jest fajna, nieco na uboczy ale w pobliżu Doliny Pięknej Kobiety, z klimatycznymi winiarniami i restauracjami. Do miasta i termalnego basenu stosunkowo blisko. Na miejscu w hotelu całkiem miłe spa, akurat podczas tego pobytu były czynne tylko 3 sauny niestety, latem jest sympatyczny basen zewnętrzny.”

• Hotel Eger & Park Ocena: 10,0

„Wszędzie blisko. Cisza. Miły personel.Atmosfera hotelu bardzo pozytywna...”

• Park Hotel Minaret Ocena: 6,7

„Świetna lokalizacja I dobre śniadanie. Pokòj malutki niezgadzajacy sie ze zdjęciem w ofercie, ze skrzypiacymi łóżkami.”

• „Położenie hotelu, bliskość do term, centrum miasta. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta i jego okolic.”

• Hotel Síkfőkút Ocena: 8,8

„Swietna lokalizacja, bardzo dobry serwis, smaczne jedzenie, czystość.”

• Hotel Ködmön Ocena: 10,0

„Wręcz idealny hotelik. Już sama lokalizacja powala - dolina pięknej Pani i te dziesiątki piwniczek lokalnych winiarzy. Perfekcyjnie wyposażone pokoje, Wszystko na wysokim poziomie z drogich i dobrych jakościowo materiałów. Czystość i jakość materiałów powala. LUKSUS. Cisza, spokój, czyste powietrze. Sniadania urozmaicone, bogate w jakościowe produkty, świeże, dużo owoców. Gdy poprosiłem o żelazko to personel poprosił mnie grzecznie o koszulę którą mi bezpłatnie, elegancko wyprasowano i dostarczono do pokoju. POLECAM KAŻDEMU. Bardzo mile dzięki temu hotelowi i winnicom będę miło wsominał i polecał każdemu EGER i jego okolice. SUPER POBYT.”

25 Najlepszych Hoteli w regionie Heves