Hiroshima Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobre położenie hotelu. Kilka minut na piechotę od dworca. Blisko również do głównych miejsc pamięci w Hiroszimie. Miły personel. Spędziliśmy w hotelu dwie noce. Jako punkt wypadowy do zwiedzania okolicy spełnia swoje zadanie. ”

• Hostel Mallika Ocena: 10,0

„Wszystko było super”

• „Wspaniały widok na Hiroszimę z 32 piętra. Bardzo dobra cena. Personel spełniający wszystkie oczekiwania.”

• „Hotel pięknie położony nad samą wodą. Styl japoński, skromny, bardzo czysty i przestrzenny (poza toaletą). Pokoje duże z widokiem na zatokę. Cisza, spokój i sarenki . Doskonała obsługa hotelu. Pracownicy bardzo kulturalni, życzliwi i uprzejmi. Śniadanie i obiady japońskie wyśmienite. Rozmaitości kuchni japońskiej w wielu wariantach. Elegancko serwowane. Przed śniadaniem oferowany jest serwis kawowy. Hotel oferuje transfer do miasta kilka razy w ciagu dnia, a nawet na życzenie Wielki + dla obsługi. Dawno nie spotkałam się z tak wspaniałą obsługą hotelową”

• Miyajima Morinoyado Ocena: 8,3

„Śniadania bardzo smaczne. Klimat w hotelu i jego usytuowanie - znakomite.”

• „Położenie blisko dworca kolejowego. Fajny onsen, osobno dla kobiet i mężczyzn. Bardzo bogate i zróżnicowane śniadania. Przeogromny telewizor.”

• „Hotel położony niedaleko centrum. Czysty i zadbany.”

• „Pokój mały, jak to w Japonii, ale wyjątkowo przyjemnie urządzony.”

• „Doskonała lokalizacja hotelu, śniadania w formie szwedzkiego stołu, bez szału ale OK, miła obsługa. Hotel spełnił moje oczekiwania.”

• „Bardzo urozmaicone śniadanie. W miarę blisko do dworca kolejowego. Czysto i bardzo miły personel.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Hiroshima

na podstawie 9 312 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com