Hokuriku Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko dworca, na ost piętrze darmowa hotelowa łaźnia, osobna dla meźczyzn i kobiet, gdzie moźna wygrzac kości.”

• Kikunoya Ryokan Ocena: 7,1

„Lokalizacja w centrum, blisko zamku i pięknego parku. Z tylu obiektu jest Kościół katolicki w dzien non stop otwarty. 30 min piechota od dworca ale mozna podjechac autob.”

• „Super super super - hostel przygotowany doskonale na podróżnych. Dostępne wszystkie udogodnienia (pralko suszarki, suszarki do włosów, kilka łazienek itd. Gorąco polecam. W Japonii jest kilka hosteli z tej sieci (byłem w innym pod Fuji) i jest dokładnie tak samo.”

• „Obsługa, cena, lokalizacja”

• Dormy Inn Kanazawa Ocena: 10,0

„Lokalizacja, śniadanie, zupa dnia oferowana za darmo o 21.30”

• „Możliwość korzystania z sauny za darmo. Dobra lokalizacja. Do najważniejszych atrakcji można dojść na piechotę, a do dworca jest blisko.”

• „bardzo blisko dworca kolejowo-autobusowego.”

• „Typowy hotel tranzytowy przy dworcu . Standard typowej sieciówki nisko kosztowej ale śmiało można przenocować dwie maks trzy noce .”

• „Bardzo dobre śniadanie”

• Hotel Prime Toyama Ocena: 10,0

„Znakomity hotel! Mieliśmy pokój w stylu japońskim - mata, materace, ława. Klimatyzacja działała, dobrze wyposażona łazienka, fajne śniadania. Dwa bilety tramwajowe gratis.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Hokuriku