2. Чехія: відгуки про готелі
  3. Hradec Kralove: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Hradec Kralove Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Penzion Zámeček Оцінка за відгуками: 8

“Розташування, просторі кімнати“

• Motel Charlie Оцінка за відгуками: 7

“Привітний дядечко нас зустрів і проводив до номеру. Завдяки йому не хочеться сильно занижувати оцінку.“

• penzion Vysoká Stráž Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий готель, чисті та просторі номера. Привітний персонал, смачна їжа. Нам сподобалося усе, неодмінно повернемося знову.“

• Pension Skalicky Оцінка за відгуками: 9

“Все , господарка дуже класна , дім і уют відмінний“

• Apartmany Na Salasi Оцінка за відгуками: 10

“Все добре і зручно, з вікна кухні було видно світанки, містка гардеробна, маршрутка поруч, яка за 6 хвилин відвозить до витягів, wi-fi працює. Є де залишати лижі. Нам все сподобалось.“

• Pension Seidl Оцінка за відгуками: 10

“Сніданок був добрий (по типу шведського столу). Зарядитись енергією на ранок саме те що треба. Дуже тихе місця для відпочинку, номер має чудовий вигляд на гори (залежить від розташування номеру в готелі!). До центру десь 5-10 хв пішки, автобусна зупинка та водний парк 5 хв. пішки. В основному чудове місце для проведення зимової відпустки“

• Penzion Riverside Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобався готель. Чисто і комфортно. Привітні власники готелю. Зручне розташування. Мальовничі краєвиди. Там є все необхідне для комфортного проживання. Ми почували себе як вдома. До фунікулера можна дійти пішки. Але ми їздили на авто, бо так зручніше. З задоволенням приїдемо ще. Дякуємо за гостинність.“

• Penzion Zahradní Оцінка за відгуками: 10

“все сподобалось, дуже швидко заселили без 10 хвилинного заповнення документів, і так само виселили. Завтрак ми не брали - то нічого не можу сказати. Номер чистий, шампуні, вода, кава, чай - все в номері було. Раджу“

• Pension Valja Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, затишно та тихо. Дуже раджу Pansion Valja для відпочинку.“