Huelva Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam ten hotel z pełną odpowiedzialnością. Wysoki komfort i piękny kompleks. Podwozka na plażę i statkiem. Pyszne śniadania duży wybór. Miła obsługa”

• „Nocleg, położenie i całokształt super”

• Exe Tartessos Ocena: 8,3

„parking w centrum bezcenny, potrzeba było dodatkowych instrukcji, jak dotrzeć”

• Costa De La Luz Ocena: 7,1

„Łóżko za małe i za krótkie, przez to niezbyt wygodne. Poza tym czysto. Widok na dosyć obskurne patio wewnętrzne, czyli żaden widok, ale tez nie jedzie się do Huelvy by siedzieć w ciągu dnia w hotelu :P”

• „Lokalizacja "na samej" plaży super więc widoki zachodzącego słońca polecam. Duży hotel dający możliwość fajnego relaksu.”

• Hotel Ayamontino Ocena: 9,2

„jest czysty obsługa bardzo sympatyczna a przedewszystkim jest dyskretnie jeśli komuś na tym zalerzy”

• „Świetnie położony obiekt, prawdziwa hiszpańska Hacjenda, trzeba samemu ją zobaczyć, aby zrozumieć dlaczego otrzymała od nas tak wysokie noty. Byliśmy zauroczeni i możemy zarekomendować tam pobyt dla osób szukających ciszy i wypoczynku z dala od zgiełku.”

• NH Luz Huelva Ocena: 6,2

„Dobra lokalizacja zarówno w stosunku do dworca kolejowego (tuż za rogiem), jak i autobusowego w centrum. Bardzo blisko do głównej ulicy, uliczek handlowych i Casa Colon i placu de las Monjas z pomnikiem Krzysztofa Kolumba. Wygodne łóżko, balkon.”

• „Przemila wlascicielka, znakomita lokalizacja (czytajcie przed zameldowaniem! obiekt polozony jest w lesie w calkowitej gluszy, przydatny samochod, ewentualnie taxi do Huelvy czy Punty Umbri za ok. 15 euro - miejsce do wypoczynku - znakomite!), kameralny basen z barem i przekaskami, wysoka kultura gosci (chyba coraz czestszy standard na zachodzie), sniadania od 9 do 11 - bardzo smaczne! Polecamy!!! :)”

• „wygodne łóżka, przyjazna policja( nie dość, że nie otrzymaliśmy mandatu za przejazd przez linie ciągłą to jeszcze zostaliśmy odeskortowani pod sam hotel :) )”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Huelva Province