Huelva Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam ten hotel z pełną odpowiedzialnością. Wysoki komfort i piękny kompleks. Podwozka na plażę i statkiem. Pyszne śniadania duży wybór. Miła obsługa”

• „Lokalizacja, piękna okolica, dobre jedzenie i miła obsługa.”

• Hotel Ayamontino Ocena: 9,2

„jest czysty obsługa bardzo sympatyczna a przedewszystkim jest dyskretnie jeśli komuś na tym zalerzy”

• „Świetnie położony obiekt, prawdziwa hiszpańska Hacjenda, trzeba samemu ją zobaczyć, aby zrozumieć dlaczego otrzymała od nas tak wysokie noty. Byliśmy zauroczeni i możemy zarekomendować tam pobyt dla osób szukających ciszy i wypoczynku z dala od zgiełku.”

• NH Luz Huelva Ocena: 6,2

„Dobra lokalizacja zarówno w stosunku do dworca kolejowego (tuż za rogiem), jak i autobusowego w centrum. Bardzo blisko do głównej ulicy, uliczek handlowych i Casa Colon i placu de las Monjas z pomnikiem Krzysztofa Kolumba. Wygodne łóżko, balkon.”

• „Przemila wlascicielka, znakomita lokalizacja (czytajcie przed zameldowaniem! obiekt polozony jest w lesie w calkowitej gluszy, przydatny samochod, ewentualnie taxi do Huelvy czy Punty Umbri za ok. 15 euro - miejsce do wypoczynku - znakomite!), kameralny basen z barem i przekaskami, wysoka kultura gosci (chyba coraz czestszy standard na zachodzie), sniadania od 9 do 11 - bardzo smaczne! Polecamy!!! :)”

• „wygodne łóżka, przyjazna policja( nie dość, że nie otrzymaliśmy mandatu za przejazd przez linie ciągłą to jeszcze zostaliśmy odeskortowani pod sam hotel :) )”

• Hotel Flamero Ocena: 9,2

„Pokój de lux oraz jego lokalizacja”

• „Śniadania smaczne, kolacje urozmaicone. Cisza i komfort spędzania wolnego czasu ( z wyjątkiem kilku posiłków). Wyjątkowa, uśmiechnięta i miła obsługa”

• „Super basen, bardzo przyjemny ogród, po sezonie (od września) darmowy miejski parking przy hotelu spokojna lokalizacja nad samym oceanem, smaczne śniadania wieczorne animacje również na plus. Czysto, miły personel, w porządku animatorzy !”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Huelva Province

na podstawie 15 332 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com