Hunan Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Green House Hostel Ocena: 10,0

„Wszystko było super. Czysto, blisko centrum i personel przeuprzejmy, 11/10. Wychodząc na główną ulicę jest szereg tanich knajp i kawiarni, których wypieki są lepsze niż te Europejskie.”

• „Właścicielka cudowna ;) ”

• „Blisko na lotnisko, autobus i kolejkę linowa. Właściciel poradzi wytłumaczy pomoże napisze na mapie. Extra. ”

• „obsługa,”

• „W hotelu byliśmy koło 2 w nocy, a mimo to dostaliśmy pokoje i przyjęto nas z uśmiechem. Hotel prowadzi ojciec z synem. Miejsce nie cieszy się dobrą opinią wśród tubylców ale nie ocenia się książki po okładce. Właściciel z wielkim sercem i ogromną chęcią pomocy. Pomógł nam z wycieczkami na szklany most i pękającą kładkę, załatwił mimo kupionych juz biletów zwrot części pieniędzy dla dwóch osób, które nie pojechały. Załatwił nam przejazd busem do Chengdu i szukał drugiego busa gdy się okazał, że kierowca jednak zrezygnował. Zaprowadził do smacznej i niedrogiej restauracji. Uśmiech w sercu i duszy. Osobiście bardzo polecam hotel i gorąco ściskam właściciela i jego syna😊”

• „Super wystroj i presonel pomogl nam ze zorganizowaniem naszych gorskich wycieczek,dali nam takze mape i zorganizowali masaz,super!”

• „miła obsługa w języku angielskim - tylko jedna osoba - standard adekwatny do ceny”

• „Bardzo pomocny właściciel, super lokalizacja.”

• Easy Stay Express Ocena: 10,0

„Gorąco polecam! Świetna lokalizacja. Duży pokój i łazienka. Czysto. Bardzo miła obsługa. Zaraz po przyjeździe dostaliśmy mapkę i informacje w języku angielskim o atrakcjach.”

• No.5 Valley Inn Ocena: 9,6

„Hotel położony w sercu dżungli. Wspaniały widok na tropikalny las, pokoje pięknie urządzone. Hotel wysłał po nas samochód na lotnisko, co okazało się zbawienne, ponieważ położony jest na końcu świata ;-) Bardzo ładny basen. Przez cały pobyt towarzyszyła nam concierge, która bardzo dobrze mówiła po angielsku.”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Hunan

na podstawie 7 599 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com