Hunedoara Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Motel DHS Ocena: 5,4

„Duże, obszerne pokoje. Możliwość przyjazdu późnym wieczorem lub w nocy. ”

• Vila Daddy Ocena: 10,0

„Pani czekała na nasz przyjazd do późnej nocy.”

• Cabana Mija Ocena: 8,8

„Przepięknie położony obiekt, w widłach dwóch potoków. Zasypia się przy szumie wody. Dość duży, ładny pokój. Bez szału, ale zadbany. Na dole restauracja, gdzie można dostać smaczne i niedrogie jedzenie - pstrąg absolutnie fenomenalny. Świetny punkt wypadkowy w dwa atrakcyjne turystycznie obszary - niedaleko jest Transalpina oraz park narodowy Defileul Jiului.”

• Hotel Heaven Ocena: 5,4

„Bliko centrum i zamku naszego celu w tym mieście.”

• Vila Nicole Ocena: 7,9

„Pokój na parterze. parkowanie pod drzwiami więc przenoszenie bagażu bez problemów . Pokój ok, łózko wygodne. W sumie na tranzyt ok.”

• Hotel Sarmis Ocena: 5,8

„Przy małej ilości kilentów nie ma stołu szwedzkiego tylko śniadanie co zamówię ale było smaczne”

• Motel Izvorul Rece Ocena: 8,8

„Bardzo dobra lokalizacja około kilometr od zjazdu z autostrady. Bardzo miły pan w recepcji znający język angielski. Wygodne duże łóżko. Cena wręcz śmieszna.”

• „Jedna noc po przejechaniu wielu kilometrów. Nieduży, kameralny budynek, bogato (weselnie;) przyozdobiony. Zameldowanie błyskawiczne. Duże łózko i łazienka. Cisza, spokój (wreszcie nie budziły nas koguty i psy w środku nocy). Niestety nie mieliśmy siły skorzystać z basenu, choć wyglądał bardzo zachęcająco. Śniadanie dobre, spory wybór, Pan robi świeżą kawkę; owoce, jogurty można wziąć na drugie śniadanie;) Polecam”

• Hotel Deva Ocena: 6,2

„- łatwo trafić - duży, bezpłatny parking - czysta łazienka - jako nocleg na trasie, na jedną noc jest OK - w hotelu znajduje się restauracja”

• Hotel Rusca Ocena: 6,7

„Lokalizacja”