Hunsrück Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Ładny widok na rzekę, czysty, świeży i przestronny pokój. Do centrum można dojść pieszo wzdłuż rzeki.”

• „Serwis”

• „Rewalacyjna lokalizacja, wystarczy przejsc przez jezdnie z lotniska..... 50metrow!! Bardzo wygodne lozka, dobre sniadania. Dobry stosunek do ceny. W hotelu automat z przekaskami. Blisko Mcdonalds otwarty 24h ”

• Hotel Winneburg Ocena: 6,7

„Możliwość degustacji wina na miejscu i zakupu tegoż w tej lokalnej winiarni.”

• „Piękny, kameralny hotel, z dbałością o każdy detal, bardzo czysto i przyjemnie.”

• Stumbergers Hotel Ocena: 10,0

„Mieliśmy pokój z widokiem na Mozelę i na zamek, widok uroczy zarówno w dzień ,jak i w nocy. Cochem godny polecenia., zwłaszcza na romantyczną podróż.”

• „Poprostu koszmar ,pokoje straszne brak recepcji ,trzeba dzwonic by dostac dostep do sejfu, co na przyklad jak skancza sie srodki na koncie ? Stan pokoju byl powodem opuszeczenia hotelu po 2 godzinach ,zadzwonilam do wlascicielki wlozylam klucz do sejfu ,powiedziala ze nie odejmie pieniedzy odjela oczywiscie z mojego konta .nie polecam!!!!!!”

• Village Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo wygodne łóżka , czysto.”

• Rheinhotel Lilie Ocena: 9,2

„Świetne położenie nad samym Renem. Miasteczko jest małe zatem wszędzie można dojść pieszo w kilka minut, np. do dworca idzie się 8-10 minut. Hotel bardzo czysty, codzienne sprzątanie pokoju, wymiana ręczników i pościeli. Śniadania w formie bufetu, może nieco monotonne ale jest cała podstawowe menu: od płatków i musli do kiełbasek i jajek z bekonem. Bardzo dobra kawa. W hotelowej restauracji bardzo dobra pizza inne dania dość standardowe.”

• „wszystko na dobrym poziomie”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Hunsrück

na podstawie 34 100 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com