Hunsrück Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Ładny widok na rzekę, czysty, świeży i przestronny pokój. Do centrum można dojść pieszo wzdłuż rzeki.”

• „Serwis”

• „Rewalacyjna lokalizacja, wystarczy przejsc przez jezdnie z lotniska..... 50metrow!! Bardzo wygodne lozka, dobre sniadania. Dobry stosunek do ceny. W hotelu automat z przekaskami. Blisko Mcdonalds otwarty 24h ”

• Hotel Cochemer Jung Ocena: 5,4

„Widok na Mosel. Smaczne sniadanie”

• Hotel Winneburg Ocena: 6,7

„Możliwość degustacji wina na miejscu i zakupu tegoż w tej lokalnej winiarni.”

• Ibis Styles Trier Ocena: 8,3

„Bardzo dobra lokalizacja na pieszy wypad do Starego Miasta. Rozsądna cena.”

• „Bardzo fajny hotelik. Mały i przyjemny. Śniadanie bardzo dobre. Obsługa życzliwa. Hotel ma świetne położenie. Wszędzie blisko. Widoki przepiękne.”

• Stumbergers Hotel Ocena: 10,0

„Mieliśmy pokój z widokiem na Mozelę i na zamek, widok uroczy zarówno w dzień ,jak i w nocy. Cochem godny polecenia., zwłaszcza na romantyczną podróż.”

• „Poprostu koszmar ,pokoje straszne brak recepcji ,trzeba dzwonic by dostac dostep do sejfu, co na przyklad jak skancza sie srodki na koncie ? Stan pokoju byl powodem opuszeczenia hotelu po 2 godzinach ,zadzwonilam do wlascicielki wlozylam klucz do sejfu ,powiedziala ze nie odejmie pieniedzy odjela oczywiscie z mojego konta .nie polecam!!!!!!”

• Village Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo wygodne łóżka , czysto.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Hunsrück

na podstawie 14 983 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com