Wyspa Hvar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza i spokój. Niesamowite miejsce na odludziu.”

• Hotel Hvar Ocena: 8,8

„Jeździmy tam co roku z przyjemnością.Jest super.Już rezerwuję pobyt w przyszłym roku. Jeśli nic nie wypadnie, to na pewno tam wrócimy. Można znaleźć bardziej komfortowe warunki pobytu gdzie indziej ale tu czujemy ,że odpoczywamy wśród przyjaznych ludzi w pięknej okolicy.Sama Jelsa jest cudowna.”

• Apartments Julija Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, taras super, Bardzo czysto, spokojnie, właściciele przemili. Miejsce na odpoczynek wymarzone.”

• Apartmani Anja Ocena: 9,6

„Apartament bardzo czysty. Widok na morze zarówno z pokoju jak i z tarasu. Doskonały kontakt z gospodarzem, który zawsze sluży pomocą.Okolica bardzo spokojna, blisko plaży. Dogodne miejsce parkingowe przed apartamentem.”

• „Apartament jest świetnie położony. Otoczony kwiatami jak sama nazwa wskazuje. Niestety obiekt nie posiada klimatyzacji, co może być uciążliwe w upały. Na plus duży taras, kuchnia, łazienka na własny użytek. Polecam!!!”

• Senses Resort Ocena: 9,2

„Smaczne śniadania, duży wybór produktów. Cisza i spokój, do najbliższej restauracji poza hotelem jakieś 500 m. Blisko do morza, dużo leżaków. Plaża pełna życia - wiele różnorodnych ryb, kraby, ktoś obok nawet widział konika morskiego (nam nie udało się go znaleźć).”

• „Widok z okna, okolica, wszystko”

• Apartments Larisa Ocena: 7,1

„wspaniały widok i zatoka; spokój”

• „Nie mieliśmy problemu z wcześniejszym zameldowaniem. Blisko na prom”

• Apartments Adria Blue Ocena: 10,0

„Przemiła atmosfera, bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka. Apartament czysty i przytulny, było w nim wszystko czego potrzebowaliśmy. Piękny widok z balkonu, blisko do plaży i centrum. Polecam!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wyspa Hvar

na podstawie 18 839 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com