Ibiza Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Occidental Ibiza Ocena: 7,5

„Dobre różnorodne jedzenie, wspaniała obsługa (!!!), odnowiony hotel”

• „Lokalizacja ,atmosfera ,serwis ,jedzenie ,imprezy ”

• „Bliskość miasta ,śniadania,”

• Hostal Marí Ocena: 8,3

„Codzienne sprzątanie z wymianą ręczników i dokładaniem ręczników. Obfite śniadania: świeże rogaliki, pieczywo, ciasto, jajka, bekon, zapiekane pomidory, pieczarki, owoce, płatki, wędliny, nabiał. Dobra kawa i soki.Obsluga hotelu bardzo miła i pomocna. Możliwość wydrukowania kart pokładowych. Blisko plaż a miejską, przystanek autobusów i knajpy. Polecam”

• „Baseny, widok, duże pokoje, duży balkon, blisko plaza Pools, view, large rooms, large balcony, close to the beach”

• „Nawet dobre sniadanie ale ciagle to samo”

• „Super hotel zwłaszcza jeśli Ktoś jedzie na Ibizę z nastawieniem imprezowym aczkolwiek obawiałam się ze będzie mega głośno i imprezy cały dzień i noc a tu miłe zaskoczenie ponieważ koncerty zaczynaja się o 14 a kończą o 21 a później ludzie uderzają do klubów . Polecam i napewno tutaj wrócę na cały tydzień a nie tylko na 3 noce ( ponieważ obawiałam się ze będzie za bardzo imprezowo ) byliśmy cała ekipa i każdy baaardzo zadowolony 👍🏻”

• „śNiadanie wspaniałe smaczne duży wybór łóżko bardzo wygodne czysto w pokoju I łazience . Miły personel pan alfred bardzo miły I pomocny jest Polakiem, to dużo ułatwiło nam w kontaktach z personelem. Hotel znałam bo kiedyś tam z mężem pracowałam.Było nam miło tam po 13 latach wrócić ale nie do pracy,na wczasy. ”

• Hotel Central Playa Ocena: 8,8

„- Fantastyczna Pani w Portierni – pomogła mi uzyskać informację, i odzyskać (zablokowane środki na moim koncie, w innym hotelu - Aparthotel Central City w San Antonio, należącym do grupy playasolibizahotels)”

• „Super polozenie, blisko do plazy i odrazu na plazy skrecasz w prawa strone i wszystkie najlepsze bary lokale pod reka :) Do Ibizy super blisko, wrocisz busem wodnym 3.5 e Blisko na wycieczke na Formantere Jedzenie ok Na hotel 3* bardzo pozytywnie”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ibiza

na podstawie 53 605 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com