IJsselmeer Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• art hotel Spaander Ocena: 9,6

„Clean, quiet and very beautiful hotel. Very good localization. Super lokalizacja, piekne widoki przed i za hotelem. W hotelu cicho i czysto. Pokoje przestronne, nie trafil nam sie taki ladny z widokiem jak na zdjeciach ale byl bardzo przytulny. Na wyposazeniu jest suszarka do wlosow co jest na plus przy podrozach :) ”

• „Nienaganna czystość, doskonały stosunek jakości do ceny. Przemiła obsługa. Hotel świeżo po remoncie, wszystko nowe i świeże. ”

• Die Port van Cleve Ocena: 4,2

„Lokalizacja wydawała się bardzo ładna , jednak okazało się, że nocą jest bardzo hałaśliwie”

• De Halve Maan Ocena: 6,7

„Miły personel jak na Holendrów przystało.”

• Luxe mobihut Ocena: 10,0

„Jak dla mnie, to super miejsce - chciałabym pojechać tam w przyszłym roku ponownie . Wszystko mi się podobało. Miejscowość Edam prześliczna, blisko do Amsterdamu.”

• „przestronny domek z nowoczesnym wyposażeniem. 6sypialni- 3 łazienki, sklep spożywczy, restauracja ze smacznym jedzeniem”

• „Czyste, duże i ładne pokoje.”

• Anno Ocena: 6,2

„Witam śniadanie bardzo przeciętne,łóżka przeciętne,krzesła w pokoju jak ze szpermilu brudne obdarte, stół nie nadawał się do używalności wszystko się kleiło.”

• Hotel De Koepoort Ocena: 8,8

„Dobra lokalizacja, przepiękne miasteczko, bardzo czysto, miły pomocny personel, zestaw kawa-herbata w pokoju, hotel klimatyczny, bardzo dobre śniadanie- na prośbę przygotowane nieco wcześniej.”

• „śniadanie ok , dość czysto , wi-fi działa sprawnie w pokoju ,”

24 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie IJsselmeer

na podstawie 7 022 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com