Ilia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Soulis Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa dobra lokalizacja .”

• „Wszystko bardzo fajne, uprzejma obsługa, genialna lokalizacja, leżaki i parasole plażowe w cenie, śniadania smaczne, acz mogłyby być bardziej urozmaicone. Okolica bardzo spokojna. Polecam”

• Hotel Inomaos Ocena: 7,9

„Hotel z dobrą lokalizacją na krótki pobyt. Parking, sprawne wifi, wygodne łóżko, lodówka. Śniadania skromne ale są. ”

• „Hotel jest położony tuż przy plazy. Hotelowa plaża z leżakami i parasolami do dyspozycji, Pokoje są niewielkie ale wygodne i czyste. Codziennie sprzątane.Z pięknym widokiem z balkonów .Mila i pomocna obsługa. Śniadanie jest smaczne i obfite . Najbliższa tawerna z dobra kuchnia jest w pobliżu plazy,obok hotelu. ”

• „Bardzo duże, wygodne pokoje.”

• „Doskonala obsluga!!! Bardzo dobra restauracja! Urozmaicone sniadanie - wedlina, ser, ciasta, dzemy domowej roboty. Duzy basen, bar. Swietna lokalizacja. Jeden z najlepszych hoteli w jakich nocowalem w Grecji!!! Bede wracal!!!”

• Olympic Torch Ocena: 5,8

„Hotel czysty, ale podobny do internatu. Niska cena zrekompensowała brak Wi fi . Hotel dobrze położony, bo w zasadzie w centrum, Maleńki parking, dla nas brakło miejsca, ale naprzeciwko był sklep, więc na noc tam zostawiliśmy samochód. Dla nas hotel spełnił oczekiwania, bo przyjechaliśmy późno, więc chodziło tylko o kąpiel i spanie za niską cenę. Pościel czysta, woda w łazience więc w zasadzie było o.k. Nasz pobyt w Olimpii polegał na zwiedzaniu miejsc historycznych, a hotel służył tylko do spania.”

• Fournia Village Ocena: 9,6

„super miejsce dla rodzin z dziecmi w wieku szkolnym . Dwa rodzaje plaz, jedna skalista gdzie mozna nurkowac,druga 1000m.dalej piaszczysta gdzie ulokowane sa 5 gwiazdkowe osrodki. Na miejscu jest slepik spozywczy,restauracja i drink bar.Co drugi dzien zmiana poscieli,recznikow,oraz sprzatanie.”

• Glyfa Beach Hotel Ocena: 6,7

„Lokalizacja”

• Hotel Hercules Ocena: 9,2

„Bardzo miły i pomocny gospodarz. Pyszne śniadanie, wygodne łóżko, duży balkon. Hotel w samym centrum miasta, kilka kroków od restauracji i głównej ulicy. Bezpłatny parking i bardzo dobra cena.”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ilia

na podstawie 2 706 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com