Limassol Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pomocni właściciele”

• M. Moniatis Hotel Ocena: 7,5

„Czystość, miła obsługa, śniadania”

• Harmony Bay Hotel Ocena: 6,7

„Bardzo przyjemny bar na zewnątrz przy basenie Leżaki na plaży Duży parking Idealne położenie Piękny widok na morze z pokoju”

• „nic, chcieliśmy stamtąd jak najszybciej uciec. to miejsce zepsuło nam pobyt w Limassol.”

• „Świetny klimat . Lokal świetnie urządzony . Bardzo dobrze wyposażony . Smaczne śniadanie ciekawie serwowane . Swietne zagospodarowane patio wewnątrz obiektu”

• The Royal Apollonia Ocena: 9,6

„Bardzo sympatyczna obsługa, dobre śniadania, pełen komfort”

• Sylva Hotel Ocena: 3,3

„Lokalizacja na duży plus, blisko centrum. Obok crowne plaża. Blisko (150m) duży sklep! Location for a big plus, close to the center. Near the crowne plaza. Near (150m) big market!”

• Okella Hotel Ocena: 10,0

„Czysty pokój z pięknym widokiem na rzekę i góry. Równie czysta łazienka. Właściciel bardzo kontaktowy i chętny do pomocy (pożyczył nieodpłatnie adapter). Świetne miejsce dla zwiedzających Cypr samochodem. Pyszne śniadanie wliczone w cenę.”

• Le Village Hotel Ocena: 8,8

„Idealny hotel dla oszczędnych. W pokoju dostępne i sprawne: mini-lodówka, klimatyzacja, wifi, telewizor i duże wygodne łóżko. Hotel czysty i zadbany, co nie jest standardem w tej lokalizacji. W zupełności spełnił moje oczekiwania. Obsługa przyjazna i pomocna.”

• Metropole Hotel Ocena: 5,4

„Tylko lokalizacja.”