Hebrydy Wewnętrzne Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Raasay House Ocena: 10,0

„Bardzo piekne miejsce. Polecam jak najbardziej.”

• „Super lokalizacja, mały apartament ale wyposażony we wszystko co jest niezbędne. Właściwie nie potrzebny samochód do poruszania się po najbliższej okolicy.”

• The Boat House Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele. Polecam każdemu, kto podróżuje na Skye”

• „Personel. Położenie na wyspie.”

• „Lokalizacja, wygląd i widok z restauracji.”

• Tingle Creek Hotel Ocena: 8,8

„Atmosfera i dobre śniadanie”

• Hame on Skye Ocena: 10,0

„Najlepsze śniadania w Szkocji! Piękne położenie, cisza, spokój. Naprawdę można wypocząć!”

• „idealna lokalizacja- przy samym wjeździe na wyspę Skye, nad wodą, bardzo ładny widok z (mikroskopijnego) okna, pokój przestronny, w pokoju czajnik z kawą, herbatą i zestawem ciasteczek, pani recepcjonistka mówiąca w jęz. polskim, słodki piesek Max pilnujący recepcji :)”

• „Pokój zawierał niezbędne udogodnienia w tym szafę na ubrania oraz nocny stolik, który można było wykorzystać do przygotowania kawy lub herbaty. Serwowane śniadania były dobre. Na start można było wybrać tradycyjną szkocką owsiankę lub rodzaj smacznego kompotu z bakaliami o nazwie Granola Compote. Jako danie na ciepło większość wybierała "Pełne szkockie śniadanie", do którego można było opcjonalnie wybrać między innymi smaczną szkocką potrawę o nazwie Haggis, Do centrum miejscowości, gdzie był główny przystanek autobusowy, szło się około 10 minut. Obsługa hotelu pomocna. Nie miałem adaptera do brytyjskich gniazdek i na moją prośbę otrzymałem do korzystania taką "przejściówkę".”

• „Bajkowe widoki. Odludzie. Cisza. Wszędzie blisko.”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Hebrydy Wewnętrzne

na podstawie 9 166 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com