Innviertel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Zum Schiffmeister Ocena: 8,8

„Lokalizacja tuż przy Dunaju”

• „Wygodne lozko. Widok. Pobyt z psem👌(+12€) ”

• „Bardzo przyjemny, w dobrym standardzie hotel, świetna lokalizacja niedaleko autostrad, a jednocześnie w spokojnej okolicy.”

• Hotel Burgblick Ocena: 4,6

„Hotel na strasznym odludziu, SPA otwarte tylko do godz. 19. / Knajpa otwarta do 20.”

• „świetna lokalizacja, ciekawa architektura”

• Parkhotel Ocena: 8,3

„Śniadanie bardzo smaczne, zestaw na basen i SPA ( dwa ręczniku i szlafrok).”

• „W tym hotelu spędziliśmy jedną noc podczas podróży motocyklowej. Hotel spełnił nasze oczekiwania. Wygodne i dobrze urządzone pokoje, łóżka wygodne. Korzystaliśmy z restauracji na kolację, jedzenie bardzo smaczne. Śniadanie smaczne i obfite, niczego nie brakowało. Obsługa przyjazna i profesjonalna. Dodatkowo zapewniono nam garaż dla naszych motocykli - dziękujemy. Hotel godny polecenia. Wir verbrachten eine Nacht in diesem Hotel während einer Motorradreise. Das Hotel hat unsere Erwartungen erfüllt. Komfortable und gut eingerichtete Zimmer, bequeme Betten. Wir haben das Restaurant zum Abendessen genutzt, das Essen sehr lecker. Leckeres und herzhaftes Frühstück, nichts hat gefehlt. Freundlicher und professioneller Service. Außerdem haben wir eine Garage für unsere Motorräder - danke. Ein empfehlenswertes Hotel. Übersetzung über Google - ich entschuldige mich für Fehler.”

• „Śniadania bardzo dobre. Miłe otoczenie. Duży parking. Czystość.”

• „Śniadanie smaczne. Personel uprzejmy ale bardzo zajęty i zabiegany.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Innviertel

na podstawie 1 367 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com