Ios Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Psathi Beach Ocena: 9,6

„Położenie tuż przy plaży, piękny ogród, super miła i życzliwa obsługa, czystość, codzienna zmiana ręczników, pościeli, sprzątanie pokoi itp. Dzika okolica niemal bezludna plaża, dobra Tawerna w pobliżu Miejsce idealne na wyciszenie się i odpoczynek, polecam ”

• Corali Hotel Ios Ocena: 10,0

„Kolejny przystanek na Cykladach, hotel Corali. Perfekcyjny stosunek jakości do ceny, choć śniadania dość skromne. Świetna lokalizacja przy samej plaży z bezpłatnymi hotelowymi leżakami i nawet obsługą kelnera, piękny basen i fantastyczna pizza z opalanego drewnem pieca w tarasowej restauracji . Bardzo czysto, sympatyczny, miły i pomocny personel komunikatywny również w języku polskim. Odwiedziliśmy kilka hoteli na Greckich wyspach, w tej cenie ten naprawdę godny polecenia. Wyspa IOS również ”

• Dimitris Rooms Ocena: 10,0

„Obiekt , polozony blisko plazy , restauracja wysmienita , rodzinna ,,grecka kuchnia. ,wlasciciel , bardzo pomocny , polecam , hotel jak i resteuracja ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,”

• Seabreeze Hotel Ios Ocena: 8,3

„Właściciele są otwarci i pomocni w wielu sprawach związanych z pobytem. Lokalizacja obiektu jest atutem, widok zapiera dech w piersi. Śniadania bez fajerwerków, ale można najeść się do syta.”

8 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Ios

na podstawie 2 152 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com