2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Insula Ischia Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Punta Imperatore Scor din comentarii: 10

„Amplasat foarte aproape de mare și la o scurta plimbare de parcul termal Poseidon, una din cele 3 piscine exterioare era cu apa termala minunata și accesibila la orice ora din zi și din noapte, mic dejun pentru toate gusturile (mere coapte, gogosi,fructe de sezon, branzeturi si mezeluri , oua, cereale si multa patiserie delicioasa), spațiul exterior ingrijit și perfect pentru relaxare, o oaza de liniște. Dl de la recepție foarte amabil, ne-a permis sa păstrăm o camera peste ora de eliberare și chiar sa mai profitam de piscine, ii mulțumim frumos!”

• Hotel Villa Maria Scor din comentarii: 7

„Pozitie langa port, utila pt a pleca dimineata la prima ora, nu recomand pentru un sejur.”

• Aragona Palace Hotel & Spa Scor din comentarii: 10

„Locatia hotelului, upgrade gratuit la camera. Mic dejun abundent în zona de fructe, patiserie și dulciuri.”

• Hotel Casa Adolfo Ischia Scor din comentarii: 10

„Totul: gazdele foarte amabile, la fel si personalul, mancarea delicioasa, gradina superba, privelistea... totul”

• Hotel Pineta Scor din comentarii: 8

„Exteriorul foarte ingrijit si curat, curtea seara avea asa un aer de familie. Am fost cazata mai devreme decat ora stabilita.”

• Hotel Villa Franz Scor din comentarii: 10

„Locatie cu o priveliste incredibil de frumoasa, camere cu vedere la mare. Carmen e super, te ajuta cu orice ai nevoie!”

• Hotel La Villarosa Terme Scor din comentarii: 7

„Locatia,piscina”

• Hotel Don Felipe Scor din comentarii: 10

„Locatie superba cu vedere la golf, mic dejun foarte bun, angajatii foarte draguti.”

• Strand Hotel Delfini Scor din comentarii: 9

„Locatie excelenta, hotel elegant!”

• Hotel Ulisse Scor din comentarii: 10

„Locație frumoasă înconjurată de verdeață, aproape de plaja. Hotelul are condiții bune de cazare, Personal amabil, orice am cerut suplimentar a fost acordat cu amabilitate.”

Cele mai bune 30 hoteluri din Insula Ischia