Ischia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Villa Franz Ocena: 8,8

„Hotel w cichym i spokojnym miejscu. (Strefa bez samochodów) Niedaleko plaży. Bardzo dobre śniadania, jest znakomity wybór słodkości, a dla wielbicieli słonych śniadań też znajdzie się coś dobrego. Widać że hotel wymaga odnowienia, ale jest bardzo czysto, codzienne sprzątanie, wymiana ręczników. Mój pokój był duży, łazienka średniej wielkości, z pokoju wychodziło się na prywatny duży taras, z cudownym widokiem na morze. ”

• Pagoda Hotel Ocena: 7,5

„ 1. Super lokalizacja 2. Duży wybór śniadaniowy ”

• Hotel Al Bosco Ocena: 7,9

„Właściciele bardzo mili i pomocni, w hotelu czystość na najwyższym poziomie.”

• „Położenie, spokój, komfort”

• Hotel Villa Cecilia Ocena: 9,2

„Czysto, śniadania to nie tylko kawa i słodka bułeczka, basen termalny”

• „blisko promów, pubu, restauracji. śniadanie w cenie, rogalik i kawa plus kilka winogrom, suchary i dżem”

• „Wspaniałe śniadanie, dwa baseny, restauracja z pięknym widokiem. Możliwość wczesnego zameldowania.”

• „Śniadanie bardzo smaczne . Piękny widok na morze.”

• Miramare E Castello Ocena: 9,6

„Fantastyczny widok na morze, przestronne i czyste (sprzątane kilka razy dziennie!) pokoje, świetne śniadania (dużo regionalnych produktów), rozbudowana strefa SPA, miła obsługa oraz znakomita baza wypadowa w każde miejsce na wyspie.”

• „Śniadanie smaczne i urozmaicone można również na zamówienie dostać Dankę na ciepło , mi smakował omlet. Miła obsługa czysto i wszędzie blisko a tam gdzie daleko to można dojechać autobusem prawie spod hotelu. Tym razem nawet nie wypożyczyłam samochodu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Ischia

na podstawie 3 783 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com