Ishikawa Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Blisko dworca, na ost piętrze darmowa hotelowa łaźnia, osobna dla meźczyzn i kobiet, gdzie moźna wygrzac kości.”

• Kikunoya Ryokan Ocena: 7,1

„Lokalizacja w centrum, blisko zamku i pięknego parku. Z tylu obiektu jest Kościół katolicki w dzien non stop otwarty. 30 min piechota od dworca ale mozna podjechac autob.”

• „Super super super - hostel przygotowany doskonale na podróżnych. Dostępne wszystkie udogodnienia (pralko suszarki, suszarki do włosów, kilka łazienek itd. Gorąco polecam. W Japonii jest kilka hosteli z tej sieci (byłem w innym pod Fuji) i jest dokładnie tak samo.”

• Dormy Inn Kanazawa Ocena: 10,0

„Lokalizacja, śniadanie, zupa dnia oferowana za darmo o 21.30”

• Hotel Kanazawa Ocena: 8,3

„Wyjście z hotelu bezpośrednio na dworzec autobusowy i kolejowy. Cicho w pokoju.”

• „Fantastyczny nowy hotel duze nowoczesne pokoje Zdecydowanie polecam !”

• „Możliwość korzystania z sauny za darmo. Dobra lokalizacja. Do najważniejszych atrakcji można dojść na piechotę, a do dworca jest blisko.”

• „bardzo blisko dworca kolejowo-autobusowego.”

• „Typowy hotel tranzytowy przy dworcu . Standard typowej sieciówki nisko kosztowej ale śmiało można przenocować dwie maks trzy noce .”

11 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ishikawa

na podstawie 441 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com