Isla Colon Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Palma Royale Ocena: 8,3

„Lokalizacja, czysty pokoj, dobre sniadanie.”

• Hostal del Mar Ocena: 8,3

„Hostel jest w bardzo dobrej lokalizacji , Ani właścicielka bardzo miła i pomocna.”

• STAY Bocas Ocena: 8,8

„Bardzo miły właściciel hotelu, niezwykle uprzejmy i pomocny. Pokoje są stosunkowo niewielkie natomiast wystarczające jak na 1 noc. W hotelu jest czysto, można darmowo korzystać z rowerów. Śniadania smaczne jeśli ktoś lubi granole i świeże owoce. Bliskość lotniska nam nie przeszkadzała gdyż samoloty na wyspie lądują i starują dość rzadko w ciągu dnia.”

• Hotel Bocas Town Ocena: 7,9

„Miejsce w centrum, wygodne łóżko. Ogolnie czysto i przyjemnie. Wybierając to miejsce na tej ulicy warto pamiętać ze jest to imprezowa okolica. W centrum.”

• STAY Bocas Ocena: 10,0

„Położenie hotelu blisko restauracji i sklepów, ale jednak na uboczu, cisza. Bardzo pomocny Jorge, dobra energia, uprzejmość, pomocny w polecaniu ciekawych miejsc w okolicy”

• Vista Mar Hotel Ocena: 9,6

„Very good hotel in Bocas. Ocean view, good breakfast, nice personell rather low or semi - priced. Jeśli szukacie fajnego, czystego miejsca w dobrej lokalizacji, z ładnym widokiem na Morze Karaibskie i pomocnym personelem, to jest to miejsce. Ceny średnie jak na Bocas, ale nie jest to hostel cenowo. Hamaki oraz bujane fotele dostępne na piętrze czynią z tego hotelu iście "leniwcowe" miejsce. Dzieci miały tu sporo zabawy, przy okazji jedzenie było przez nie akceptowane - obłędne owoce, jajecznice. Zdecydowanie polecam!”

• Playa Bluff Lodge Ocena: 8,3

„Przede wszystkim jest to miejsce dla ludzi, który cenią sobie ciszę i spokój. Hotel położony w ogrodzie przy plaży Playa Bluff. Pokoje są duże ładnie urządzone, łazienka przestronna, zawsze mieliśmy ciepłą wodę i wymieniane ręczniki. Śniadania są serwowane do stolika, jajecznica, naleśnik, dżem , miseczka owoców, sok pomarańczowy, kawa i herbata do woli. Personel miły i sympatyczny, pozdrawiam Marcosa :-) Do miasta jest 10 kilometrów, transport do miasta busem za 3,5 dolara wyboistą piaszczystą drogą wzdłuż morza. Można wybrać się na spacer do Mimitimi i ptasiej wyspy ok 8 km w jedną stronę. Dobrze jest znać chociaż kilka słów po hiszpańsku.”

• „ładny widok duży basen bliskość plaży”

• Drago Beach House Ocena: 8,8

„Miejsce piekne, tuz nad samym morzem, do pustej plazy, przepieknej plazy, tylko 3 min piechota. Cisza i spokoj. Carlos i Ofelina to wspaniali ludzie, bardzo pomocni w kazdej sytuacji. Bylismy z rodzina tam 8 dni, cudny wypoczynek na Karaibach. Polecam wszystkim. Bardzo dobry stosunek jakosci do ceny.”

• Drago Beach House Ocena: 8,3

„Fantastyczny właściciel - Carlos. Już kilka dni przed przyjazdem kontaktował się z nami i pytał, czy i jak może pomóc. Odebrał nas z miasta, a po zakończeniu pobytu odwiózł na przystań (hotel jest na drugim końcu wyspy). W hotelu świetnie wyposażona kuchnia i pokój wspólny. Miły personel.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Isla Colon