Wyspa Skye Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Tingle Creek Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo ładnie umiejscowiony hotel. Dobre śniadanie. Miły właściciel. Mają restaurację i szkoda że nie działała (zostałem o tym poinformowany tydzień wcześniej) bo w pobliżu nie ma. Ale się przygotowaliśmy na to.”

• Raasay House Ocena: 10,0

„Bardzo piekne miejsce. Polecam jak najbardziej.”

• Broadford Hotel Ocena: 9,2

„Piękne miejsce, miły personel, dobre śniadanie, restauracja w hotelu oraz bar. Polecam.”

• The Boat House Ocena: 9,2

„Bardzo sympatyczni i pomocni właściciele. Polecam każdemu, kto podróżuje na Skye”

• „Lokalizacja, wygląd i widok z restauracji.”

• „idealna lokalizacja- przy samym wjeździe na wyspę Skye, nad wodą, bardzo ładny widok z (mikroskopijnego) okna, pokój przestronny, w pokoju czajnik z kawą, herbatą i zestawem ciasteczek, pani recepcjonistka mówiąca w jęz. polskim, słodki piesek Max pilnujący recepcji :)”

• „Pokój zawierał niezbędne udogodnienia w tym szafę na ubrania oraz nocny stolik, który można było wykorzystać do przygotowania kawy lub herbaty. Serwowane śniadania były dobre. Na start można było wybrać tradycyjną szkocką owsiankę lub rodzaj smacznego kompotu z bakaliami o nazwie Granola Compote. Jako danie na ciepło większość wybierała "Pełne szkockie śniadanie", do którego można było opcjonalnie wybrać między innymi smaczną szkocką potrawę o nazwie Haggis, Do centrum miejscowości, gdzie był główny przystanek autobusowy, szło się około 10 minut. Obsługa hotelu pomocna. Nie miałem adaptera do brytyjskich gniazdek i na moją prośbę otrzymałem do korzystania taką "przejściówkę".”

• Portree Youth Hostel Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja, komfort na wysokim poziomie, czysto i przytulnie, przyjazna atmosfera. Polecam warto się tam zatrzymac, choćby na jedną noc. Blisko sklepy i restauracje.”

• Hame on Skye Ocena: 9,6

„Położenie - mało ludzi, cisza, piękne widoki. Bardzo dobre jedzenie”

• Skye Backpackers Ocena: 5,4

„Ogolnie da sie przezyc.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Wyspa Skye