Issyk Kul Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Silk Road Ocena: 8,8

„Bardzo przyjazny personel i położenie hostelu. Bardzo blisko plaży i jeziora.”

• „Bardzo ładny, zadbany teren. Piękna plaża.”

• Адилет Ocena: 10,0

„Miły personel.Bardzo dobra lokalizacja, blisko dworca autobusowego. Przepiękny widok na góry.”

• „Doskonała lokalizacja, nad samym brzegiem Isssyk-Kul, plaża 50m dalej na terenie ośrodka. Piękne widoki na jezioro i góry. Możliwość jazdy konnej.”

• Guest house Vera Ocena: 9,6

„Przyjaźni gospodarze, rodzinna atmosfera, spokój, cisza, dobre domowe jedzenie i napoje.”

• „Ładne i obszerne drewniane domki zwyposazonym (skromnie) aneksem kuchennym. Odkryty duże częsty basen. Przy obiekcie znajduje sie nowo otwarta restauracja obcej samej nazwie, serwująca doskonałej jakości dania.”

• „Wszystko super Polecam”

• „Bardzo miła właścicielka, lokalizacja w centrum, a jednak troszkę na uboczu.”

• Guest House "Azat" Ocena: 7,5

„Mili ludzie, dobra i cicha lokalizacja, blisko jeziora, niedaleko maleńka plaża, dobry internet, śniadania w miarę ok, do dyspozycji kawa instant i herbata, można samodzielne przygotować posiłki, styl pokojów "babciny",”

• Yurt camp Tosor Ocena: 10,0

„Dobra alternatywa spania w jurtach dla tych, którzy ponad oryginalną stęchliznę używanej faktycznie jurty cenią czystość i komfort spania na łóżku. Lokalizacja dobra - z centrum miasteczka/wioski kilka minut, plaża "tuż za płotem". Śniadania OK (jajko, dżem, chleb, owsianka, owoce). Sympatyczni właściciele (gdy wysiedliśmy kilka kilometrów dalej, podjechali po nas :) POLECAM”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Issyk Kul

na podstawie 798 Opinii o Hotelach na Booking.com