Istria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel to mocne 4*, osobiście uważam, że predestynuje do 5*. Piękne nowoczesne i designerskie wnętrza. Bajeczne widoki z każdego punktu hotelu. Personel bardzo profesjonalny i niezwykle uprzejmy. Spędziliśmy tam tygodniowy urlop ze swoim 3 miesięcznym dzidziusiem. Były to wspaniałe wakacje. Wszystkie pokoje posiadają widok na morze. Wszystkie balkony sa wykonane ze szkła dzięki czemu leżąc w łóżku można podziwiać wschód słońca. Pomimo iż hotel był w całości obłożony będąc w pokoju czulišmy się jako jedyni goscie w hotelu, totalna cisza. Ogrom ludzi był widoczny jedynie podczas posiłków. Śniadania i kolacje w postaci obfitych bufetów. Przy hotelowej plaży w postaci betonowej platformy na wodzie pływał dmuchany aquapark tj. ogromne dmuchańce do zabawy w wodzie. Przy hotelu biegła niesamowicie urokliwie polożona na półce dkalnej promenada ciągnąca się kilometrami. Bardzo polecamy.”

• Hotel Brioni Ocena: 4,6

„Jedyne co miło mnie zaskoczyło, była to kuchnia, nawet dobre jedzenie z dużym wyborem ”

• „Bliskość do plaży, dobre wyżywienie adekwatnie do ceny, basen ”

• Apartment Korić Ocena: 9,2

„napiszę krótko, wszystko co niezbędne do życia było w tym apartamencie, a apartament może zaspokoić nawet wybredne osoby. Lokalizacja blisko autostrady ale na szczęście to nie A1 więc i ruch był znacznie mniejszy, jeśli komuś to przeszkadza to musi zmienić lokalizację ale z drugiej strony jest to świetna lokalizacja pod kątem przemieszczania się autostradą po Półwyspie Istria. Podsumowując uważam, że tą cenę otrzymujemy naprawdę bardzo dużo.”

• „Dobre jedzenie.Blisko centrum.Przyjemnie położony ośrodek”

• Apartment Orange 29 Ocena: 10,0

„Wyposażenie mieszkania zapewniło nam swobodne planowanie i przygotowywanie posiłków oraz zapewniło wypoczynek po plażowaniu i wycieczkach. Osobne wejście było niekrępujące i dawało swobodę przebywania. Dodatkowo mieliśmy do własnej dyspozycji suszarkę z kompletem klamerek, niby drobiazg a jednak okazał się bardzo pomocny:) Mieliśmy ze sobą laptopa więc nie było kłopotu, żeby korzystać z telewizji internetowej, gdyby telewizor miał funkcję WiFi wówczas moglibyśmy korzystać ze swoich dostępów za pośrednictwem telewizora ale to mały drobiazg i daliśmy radę:) W mieszkaniu czekały na nas też mapy miasta i okolic oraz pomocne przewodniki turystyczne oraz sympatyczna Gospodyni która szczegółowo zapoznała nas z atrakcjami i chętnie odpowiadała na nasze zapytania za co bardzo jej dziękujemy. Mieszkanie położone w takim miejscu, że łatwo dotrzeć do centrum miasta jak i na plażę. W okolicy spokój, cisza i wszechobecne wspaniałe słońce! Przyjeżdżajcie do Rovinj !!! Podczas 11- dniowego pobytu, każdy dzień spędzaliśmy w innym miejscu i pozostało nam jeszcze wiele do zobaczenia. Na pewno tutaj wrócimy.”

• Apartment Frane Ocena: 8,8

„Wystrój apartamentu zgodny ze zdjęciami. Bardzo fajny zabudowany balkon. Blisko do centrum miasta, sklepy w pobliżu, restauracje także. Miły gospodarz. Cisza i spokój.”

• „Świetna plaża, nareszcie nie betonowe zejście do morza.”

• „Śniadania były bardzo smaczne. Blisko morza. W razie niepogody można skorzystać z basenu wewnętrznego”

• „Odpowiadając na to pytanie można śmiało stwierdzić, że atutem hotelu jest położenie, a następnie basen o przyzwoitych wymiarach gdzie można swobodnie popływać, uśmiechnięte sprzątaczki pozdrawiające turystów, smaczne jedzenie i przepiękny widok zachodzącego słońca nad morzem.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Istria

na podstawie 31 074 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com