Alpy Włoskie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Oberwirtshof Ocena: 7,9

„Wspaniała obsługa, rodzinna atmosfera, wygodne łóżka i świetna kuchnia w restauracji.Przyjemny nieduży basen, stół do ping-ponga, leżaki.”

• Bijou Ocena: 9,6

„Piękne widoki, miła obsługa, pyszne śniadania . 13 lat temu spędziłam niezapomniane 3 mies w tym hotelu będąc na stażu, tym bardziej ogromnie się ciesze, ze mogłam tam wróci. Gorąco polecam ”

• Albergo Canella Ocena: 7,5

„Serwis bardzo przyjazny i ułożony. Właściciel dbający o detale. ”

• B612 Ocena: 10,0

„Cudowne miejsce. Czysto, spokojnie, urocze pokoje. Pyszne śniadania. Restauracja pod hotelem serwuje pyszne lokalne piwo i przepyszne jedzenie. Obsługa miła i pomocna w każdej sprawie. Wygodne łóżka, mydła i szampon w łazience. Chciałabym tam wrócić. Zdjęcia nie kłamią, wszystko było takie jak na opisie. ”

• Hotel Vela Ocena: 7,5

„Bardzo miło, czysto i przytulnie. Dobre jedzenie, ciche pokoje ”

• „Mieliśmy piękny widok z balkonu. Bardzo miła obsługa. Piękna okolica.”

• Locanda Milano Ocena: 8,8

„Miła obsługa. Dobra lokalizacja. Pożywne śniadanie. Duże wygodne łóżko.”

• Hotel Cristina Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja hotelu. Doskonałe jedzenie. Codziennie inne menu. Polecam obiadokolacje za 15 euro. Bardzo szeroki wybór sałatek, mięs, potraw. Miła i uprzejma obsługa. Fajne miejsce na przyjazd na rower - taki był cel naszej wizyty. W pobliżu najpiękniejsza trasa rowerowa zawieszona nad jeziorem Garda oraz mnóstwo innych tras MTB. W pobliżu góra Cima Oro - naprawdę polecam! Generalnie wchodzi się bardzo dobrze, ostatni odcinek jest b stromy i eksponowany. Widok - najpiękniejszy jaki do tej pory widziałem w górach!”

• Hotel La Fiorita Ocena: 10,0

„Pyszne śniadania i bardzo dobra kawa, pokoje ładne, hotel położony w cichej okolicy, blisko do centrum miasta, przemiły personel”

• „Rewelacyjne śniadania Świetna lokalizacja Duży pokój Czysto Dostępny parking w pobliżu, chociaż przy takiej cenie nie powinien być dodatkowo płatny”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Alpy Włoskie

na podstawie 205 720 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com