Alpy Włoskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nowe wyposażenie i wykończenie. Blisko centrum.”

• „Bardzo wygodny obiekt.”

• „- znakomita lokalizacja - blisko do jeziora, centrum miasta, sklepów i do stacji kolejowej - bardzo duża przestrzeń w apartamencie - dwie łazienki (dobra opcja dla osób podróżujących w grupie) - wyposażenie we wszystkie niezbędne przybory i akcesoria - wszystko wygląda jak na zdjęciach - bardzo dobry kontakt z właścicielem (szybko odpisywał na wiadomości)”

• TIME TO ESCAPE 2 Ocena: 10

„Czystość, apartament bardzo ładny, zadbany, super lokalizacja. Właścicielka bardzo miła, pozwoliła nam zostawić wcześniej bagaże. Same plusy”

• Lake View 30 Ocena: 10

„Duży apartament z dwiema sypialniami, salonem, łazienką i dobrze wyposażoną kuchnią. Piękny widok z ogródka na pobliskie jezioro i góry. Dobra lokalizacja i pomocna właścicielka. Polecam”

• „Przesympatyczni gospodarze, dobre jedzenie, wino. Pyszne śniadanie. Lokalizacja blisko autostrady, doskonała na przerwę w podróży.”

• „To był nasz drugi pobyt w Aris Apartments, równie świetny jak poprzedni. Szczerze polecam. Na pewno, będąc w Riva del Garda, chętnie wrócę 🩵”

• „Piękne widoki na jezioro Como. Basen + duży prywatny parking.”

• „Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone, trochę utrudniony dojazd ale właścicielka bardzo miła, poleciła nam przepiękny punkt widokowy”

• CASA LISANDER Ocena: 10

„Maly apartament idealny dla 2 osób. Plusy: - bardzo czysto i schludnie - dobra lokalizacja w centrum miasta wszędzie blisko -apartament wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Alpy Włoskie

na podstawie 899 892 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com