Riwiera Włoska Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepyszne jedzenie, super wifi, lokalizacja nad samym morzem, cisza i spokój ”

• „Bardzo miły personel, pokoje czyste i z bardzo ładnymi widokami z okna. Gorąco polecam”

• Albergo Caffaro Ocena: 9,2

„Duży plus za możliwość palenia w pokojach i siedzenia na poddaszu z widokiem na piękną Genuę.”

• Hotel Aurora Ocena: 5,0

„Lokalizacja, chociaż od strony ulicy uciążliwy hałas w nocy.”

• „Generalnie hotel spełnił moje oczekiwania, wszystko było zgodne z opisem, a personel bardzo uczynny. W pokoju była awaria klimatyzacji, otrzymaliśmy inny pokój (jedyny z balkonem). A lokalizacja hotelu - super. Pod oknami plaże: płatna i bezpłatna, obok milion barów i restauracji, za hotelem bardzo miły park.”

• „ze było ok”

• Hotel San Marco Ocena: 7,1

„Jeśli ktoś jedzie wypocząć na plaży to obiekt wydaje się idealny. Do plaży (całkiem fajnej z ciepłą błękitną wodą) jest 2 min. piechotą. Miłym zaskoczeniem również jest to że w hoteliku swobodnie można porozumieć się po angielsku. Cudowne zwierzaki w hotelu. Kot ; przebój”

• Hotel Metropol Ocena: 9,6

„Czystość w pokojach rewelacyjna, miłe panie sprzątające. Bardzo dobre śniadania oraz bardzo smaczne kolacje. Jedna kolacja galowa przy świecach z menu degustacyjnym-rewelacja!! Do plaży do pokonania ok. 160 schodów w dół, ale z powrotem można skorzystać z busa hotelowego.”

• „Przepyszna kawa serwowana przez Pana rano do smacznego śniadania. Plus za suszarkę do włosów. Blisko do plaży i dworca autobusowego i kasyna.”

• Caravella Ocena: 6,7

„Śniadanie było dobre. Obsługa bardzo uczynna i pomocna. Wszysko inne rekompensuje szum morza za oknem.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Riwiera Włoska