Jersey Shore Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Duże czyste i wygodne łóżka. Blisko nad ocean. 10 minut pieszo do Tanger Outlet.”

• „Lokalozacja, blisko plazy”

• „Nic”

• Mayfair Hotel Ocena: 8,8

„trafiliśmy na wyjątkowo miłego recepcjonistę,zangażowanego w rozwikłanie problemu zaparkowania naszego pojazdu-super!pokoik czyściutki,cisza,spokój no i to położenie hotelu:przez jezdnię i ocean,plaża!”

• Sea Scape Inn Ocena: 10,0

„Klasyczny hotelik nad wybrzeżem. Klimatyczne antresole z krzesełkami wystawionymi przed pokoje. Pokoje czyste, wszystko zgodne z opisem. W 3 minuty piechotą do plaży, która jest niesamowita.”

• Sea Gull Motel Ocena: 9,2

„Blisko do plaży oraz deptaka.”

• „Śniadania nie można nazwać śniadaniem.... mrożone tosty z omletem, jogurt ,dżem i pieczywo i jajka na twardo.... Poprosiłam o ketchup do tostów,ale nie mieli.... Basen czysty i przyjemny, mało osób (początek września).. Najbliższa plaża bardzo ładna, szeroka i płatna 10 dolców od osoby :) Do centrum jeżdziliśmy autem, gdyż za daleko na pieszo. Pokoik 2-osobowy bardzo mały (duża łazienka) jednakże znajomi przebywający z nami mieli apartament i tam bardzo dużo miejsca. Budynek został wybudowany przed 1900 rokiem, więc żeby dojść do pokoju znajomych trzeba było zejść na parter,przejść przez recepcje i wejść znów na 2 piętro :)) Okolica przepiękna , jednkaże w hotelu nie widać oceanu (przynajmniej z parteru i z naszych pokoi).”

• „Obsluga była mila, bardzo blisko do plazy, parking przy hotelu.”

• „Genialny pokój z fantastycznym widokiem na ocean i miasto położony zaraz przy plaży. W obiekcie znajduje się również kasyno oraz basen wewnętrzny i zewnętrzny dostępny dla gości. Do tego świetna cena! Chętnie wrócilibyśmy tam na dłużej.”

• „Hotel wart polecenia! Piekny, czysty w rewelacyjnym miejscu. Pokoje bardzo przyytulne z super wygodnymi lozkami,2min do promenady i plazy, bar z widokiem na miasto na ostanim pietrze budynku tez robi super wrazenie! Hotel ma bardzo eksluzywny wystroj, nieodbiega standardem od LV;)”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Jersey Shore

na podstawie 816 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com