Jerusalem District Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo ładny hotel bardzo profesjonalna obsluga zwłaszcza bardzo mila pani recepcjonistka, dobre jedzenie i dobra lokalizacja tylko kilka minut od murow starego miasta polecam hotel”

• Johnny Hotel Ocena: 8,3

„Bardzo czyste i ładne pokoje. Taras z fajnym widokiem, troszkę może za drogo jak na tą okolice o 40 szekli.”

• MAX hotel Ocena: 7,9

„Ogólnie byłem zadowolony, czysto,bladna toaleta. Mogę polecić to miejsce, jedynie odradxalbym pokoje z oknami wychodzącymi na imprezująca ulice. ”

• „Udostępnili czajnik na zewnątrz. Pozwolili ostatniego dnia zostawić rzeczy w pokoju do 17.00, co prawda był to szabat, mogliśmy swobodnie zwiedzać Jerozolimę, wrócić do hotelu i wyjechać na wieczorny lot. Spokojna okolica. Monitoring.”

• Jerusalem Hostel Ocena: 6,7

„Super lokalizacja. Przyjazny personel, zwykle pomocny, ale często trzeba było kilka razy przypominać np o wymianie ręczników czy wyrzuceniu śmieci.”

• „- Możliwość wcześniejszego zameldowania - i to o 4 godziny przed czasem, a przed wylotem bez problemu mogliśmy zostać godzinę dłużej w pokoju oraz zostawić walizkę na przechowanie, - Czysto, kameralnie, codziennie sprzątany pokój, - Rewelacyjna i pomocna obsługa, - Sprawna klimatyzacja, - Super lokalizacja i bardzo łatwy dojazd do lotniska, Tel Awiwu, czy Morza Martwego - świetna baza wypadowa do zwiedzania starego miasta, - Fajna okolica z mnóstwem knajpek i lokali,”

• „Bardzo pomocny personel. Wyjaśniono nam co warto zwiedzić, w jakich godzinach i jak tam dotrzeć. Nawet otrzymaliśmy pomoc przy rezerwacji wycieczki. Bardzo szybki internet i obfite śniadania.”

• Stay Inn Hostel Ocena: 8,8

„Centrum nowej Jerozolimy, blisko linii tramwajowej nr 1. Czysto. W ogólnodostępnej kuchni darmowa kawa z ekspresu i woda z cytryną do woli. W pokoju sejf, TV, czysta łazienka. Przyjazny personel. Na dachu ogródek, gdzie można posiedzieć przy stolikach lub poleżeć na leżakach. Dobre śniadanie. Klima.”

• „Położenie hotelu jest jego zasadniczym atutem. Bliskość Starego Miast i łatwość dotarcia do innych części Jerozolimy.”

• „Hostel jest położony niedaleko Bramy Jafy, co pozwoliło nam na wieczorne spacery po Starym Mieście. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane. Śniadania nie są urozmaicone, ale wszystko jest świeże i smaczne. Hostel organizuje bezpłatne, ciekawe wycieczki oraz dodatkowe atrakcje, tj. joga na tarasie oraz koncert lokalnej grupy.”

8 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jerusalem District

na podstawie 2 772 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com