Jerusalem District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• New Imperial Hotel Ocena: 8,3

„Lokalizacja, widok z tarasu na dachu, obsługa wyśmienita i bardzo pomocna”

• „Hostel serwuje fajne i obfite śniadania. Jest ładnie urządzony i czysty. Ręczniki w pokoju wymianie są każdego dnia na świeże. Warto jest też podkreślić fantastyczną lokalizację hostelu tuż obok murów starego miasta. Personel jest życzliwy i pomocny.”

• „Udostępnili czajnik na zewnątrz. Pozwolili ostatniego dnia zostawić rzeczy w pokoju do 17.00, co prawda był to szabat, mogliśmy swobodnie zwiedzać Jerozolimę, wrócić do hotelu i wyjechać na wieczorny lot. Spokojna okolica. Monitoring.”

• St. Thomas Home Ocena: 9,2

„Hotel położony w centrum, spokojne miejsce, standard pielgrzymkowy ale mi tyle wystarcza- czysta pościel i łazienka oraz działająca klima.”

• Jerusalem Hostel Ocena: 6,7

„Super lokalizacja. Przyjazny personel, zwykle pomocny, ale często trzeba było kilka razy przypominać np o wymianie ręczników czy wyrzuceniu śmieci.”

• „- Możliwość wcześniejszego zameldowania - i to o 4 godziny przed czasem, a przed wylotem bez problemu mogliśmy zostać godzinę dłużej w pokoju oraz zostawić walizkę na przechowanie, - Czysto, kameralnie, codziennie sprzątany pokój, - Rewelacyjna i pomocna obsługa, - Sprawna klimatyzacja, - Super lokalizacja i bardzo łatwy dojazd do lotniska, Tel Awiwu, czy Morza Martwego - świetna baza wypadowa do zwiedzania starego miasta, - Fajna okolica z mnóstwem knajpek i lokali,”

• Victoria Hotel Ocena: 7,9

„Bardzo miły i przyjazny personel.”

• „Bardzo pomocny personel. Wyjaśniono nam co warto zwiedzić, w jakich godzinach i jak tam dotrzeć. Nawet otrzymaliśmy pomoc przy rezerwacji wycieczki. Bardzo szybki internet i obfite śniadania.”

• Stay Inn Hostel Ocena: 8,8

„Centrum nowej Jerozolimy, blisko linii tramwajowej nr 1. Czysto. W ogólnodostępnej kuchni darmowa kawa z ekspresu i woda z cytryną do woli. W pokoju sejf, TV, czysta łazienka. Przyjazny personel. Na dachu ogródek, gdzie można posiedzieć przy stolikach lub poleżeć na leżakach. Dobre śniadanie. Klima.”

• „Położenie hotelu jest jego zasadniczym atutem. Bliskość Starego Miast i łatwość dotarcia do innych części Jerozolimy.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Jerusalem District

na podstawie 6 855 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com