Lake Czorsztyn Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Willa Dwa Zamki Ocena: 10,0

„Fantastyczna lokalizacja z przepięknym widokiem na jezioro. Fenomenalni gospodarze 🙂 szczerze polecam!”

• „Lokalizacja i wystrój.”

• „Lokalizacja, standard, przepiękny widok, miła obsługa.”

• Domki Pasja I Ocena: 10,0

„Nie było żadnego problemu z późniejszym przyjazdem, właściciele mili, pobyt bardzo udany. Obiekt bez żadnych zastrzeżeń. Polecam !☺”

• Willa Rycerz Ocena: 10,0

„Polecam;) gospodyni bardzo uprzejma ;) brak zastrzeżeń ;) widok z okna przepiękny”

• Hotel LOKIS Ocena: 10,0

„Obsluga”

• Dom w górach Ocena: 10,0

„Umiejscowienie (blisko szlaku). Z tarasu domu rozciąga się przepiękny widok na jezioro i góry. Położony jest z dala od zabudowań, sąsiaduje jedynie z dwoma podobnymi domami. Wyposażenie idealne dla rodzin z dziećmi i tak jak w naszym przypadku grup integracyjnych. Obiekt godny polecenia.”

• Hotel Pod Wulkanem Ocena: 10,0

„- idealna lokalizacja: pod samym wulkanem, blisko do Czorsztyna, Niedzicy, szlak na Lubań spod hotelu - strefa SPA w cenie - możliwość umówienia masaży i zabiegów kosmetycznych - pyszne obiadokolacje (2 dania z karty restauracji, w tym dania regionalne) oraz śniadania w formie bufetów (wędliny, serki, sałatki, dżemy, miody, chrupki z mlekiem, kiełbasy, oscypki, śledzie, smalczyk i wiele innych) - WiFi na terenie obiektu”

• „Świetne miejsce na weekend, jeśli szuka się zieleni i przestrzeni. Domek komfortowy i przytulny. Przemiła właścicielka.”

• „Położenie obiektu, widok z okien, super basen i strefa spa, bardzo dobre śniadania, miła obsługa, duży wygodny parking”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Lake Czorsztyn

na podstawie 847 Opinii o Hotelach na Booking.com