Lake Gardno Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Columbus Ocena: 7,9

„Atrakcje dla dzieci są niesamowite. Pobyt z dziećmi w ośrodku na 5+”

• Pod Żaglami Ocena: 8,8

„Generalnie wszystko pozostałe.”

• "Tak Lubisz" Ocena: 10,0

„Dom jest pięknie urządzony i przytulny, a na podwórku czekają rowery gotowe na podróż po malowniczej okolicy. Słowiński PN, jego ustronne plaże i leśne ścieżki rowerowe to niesamowity odpoczynek od zgiełku. Pani Edyta jest cudowną gospodynią i świetnym przewodnikiem lokalnym. Polecam z całego serca!”

• OW Trojak Ocena: 2,9

„Pytanie nie na miejscu ”

• Rodos Ocena: 9,2

„Bardzo mili właściciele i lokalizacja super - nawet z dziecmi droga na plażę to zaledwie parę minut”

• Apartamenty Jeanette Ocena: 10,0

„Wszystko zgodnie z opisem. Byliśmy poza sezonem więc mieliśmy ciszę i spokój.”

• Balaton Rowy Ocena: 10,0

„Śniadania były pyszne, personel sympatyczny”

• Pelikan I Ocena: 10,0

„To był krótki pobyt przed spotkaniem w interesach, ale atmosfera mega, takich ludzi jest już niewielu- jak gospodarze. Byłem zmęczony po długiej podróży, ale po przywitaniu przez gospodarzy (Pani Ela i Pan Antoni) jak zaczęliśmy tak sobie, niewinną pogawędkę to nie wiem kiedy pół nocy przeleciało :) Mega klimat, mega ludzie, mega miejsce i choć pięciogwiazdkowy obiekt to nie jest- bo po co, atrakcją ma być morze, to atmosfera jest jak w domu. Wytłumaczyli, gdzie najlepiej pójść na obiad a gdzie zjeść kolację. Najlepszy moment jak pan Antoni powiedział, że mam zostawić samochód i wręczył mi rower. Myślę Boże 20lat chyba nie jechałem ale będzie siara- jak nie umiem? Rowy piękne spokojne miejsce, gdzie słychać swoje myśli. Trzeba zobaczyć jakie mają plaże, przepiękne szerokie, piaszczyste. Wróciłem do domu, opowiedziałem żonie co mnie spotkało- w przyszłym roku nie będzie zagranicznych wakacji, jedziemy do Rowów do Pana Antka i Eli :)”

• Kormoran Rowy Ocena: 10,0

„Wszystko było ekstra.;)”

• Villa Ibiza Ocena: 10,0

„Najlepszy stosunek ceny do lokalizacji, plaża minute od obiektu, piękny taras z widokiem na morze. Gospodyni zawsze pomocna i sympatyczna. Polecam każdemu”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lake Gardno

na podstawie 493 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com