Jamno Lake Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Eden Resort & Spa Ocena: 9,6

„Lokalizacja,jeżdżę do Edenu od kilkunastu lat i cały czas zmienia się na lepsze”

• „Lokalizacja, darmowe leżaki, śniadania ”

• Brydar Ocena: 10,0

„Ciekawa okolica, cisza spokój i przemiła obsługa. W sumie nie trzeba wychodzić z ośrodka by wypocząć bo wszystko się znajduje na miejscu. Z chęcią tam powrócę. ”

• Meduza Hotel & Spa Ocena: 9,6

„Miła obsługa, czysto , śniadanie smaczne i mega rogaliki do kawy ! 🙂🙂🙂”

• Dworek Jamneński Ocena: 10,0

„Obsługa fantastyczna, komunikatywna, pomocna. Parking pod samym hotelem z zabezpieczoną bramą wjazdową.”

• Fala 1 Ocena: 10,0

„Podobały mi się różnorodne atrakcje zorganizowane dla gości ośrodka. Tak naprawdę codziennie coś się działo! Chodź byłam akurat na koniec sezonu, miałam okazję spróbować pieczonego prosiaczka, zobaczyć na żywo pana Wojciecha z kabaretu Limo a także pójść na zumbę!”

• „Posiłki b.dobre. blisko plaży i restauracji, dużo placów zabaw dla najmłodszych dzieci”

• „Hotel ma dobrą lokalizację względem , blisko do plaży. Obiekt zadbany, czysty i elegancki. Parking strzeżony. Korzystaliśmy z apartamentu - bardzo dużo miejsca. Przestronna łazienka, dodatkowe wc, dwa klimatyzatory, zestaw do kawy i herbaty. Duże i wygodne łóżko. Bardzo czysto i w pokoju i w łazience. Przemiła obsługa. Śniadanie: jedzenie smaczne, duży wybór, dobre składniki. Dla każdego coś się znajdzie. Szybkie i wygodne wifi. Przyzwoity minibarek.”

• „Sniadania dobre.Obsługa miła.Basen i spa super.”

• „Bardzo dobry nowy obiekt, profesjonalna obsługa, pyszne śniadanie, czyste, komfortowe apartamenty. Duży plus za możliwość przyjazdu z psem. Z pewnością odwiedzę go jeszcze raz.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Jamno Lake