Jeizoro Mamry Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Domek nowy czysty z grillem spokojna okolica bez miejskiego zgiełku czysta wieś. Polecam na rodzinne wyjazdy i nie tylko. Dobra baza wypadowa do zwiedzania. ”

• Villa Mamry Ocena: 9,6

„Cisza, spokój, piękny teren, uczynni i bardzo mili właściciele. Na pewno jeszcze wrócimy. ”

• Domek Mazury Harsz Ocena: 10,0

„Kominek, cisza i zaprzyjazinone kocury które brały czynny udział wypoczynku przy ognisku wieczorem.”

• „Udogodnienia na obiekcie ”

• Grajan Ocena: 5,0

„Spokojna okolica, miejsce na ognisko.”

• „Cisza,spokój,przestronność salonu i kuchni.Bogate wyposażenie budynku ,atmosfera( czułam się jak u siebie w domu). Dwa wspaniałe tarasy po obu stronach budynku,dostęp do grilla,możliwość rozpalenia ogniska.Polecam”

• Pensjonat Sztynort Ocena: 7,9

„Obiekt fajny,cicho ,spokojnie.Duży parking.Restauracja z jedzieniem regionalnym ,świeżo i smacznie .Port bardzo blisko i w pobliżu sklep czynny do 22. Jest tez plac zabaw dla dzieci . Na pewno tam wrócimy .”

• Zatoka Kal Ocena: 10,0

„Śniadanie w cenie, smaczne obfite i urozmaicone. Dla osób wypoczywających nad wodą i rowerzystów obiekt godny polecenia.”

• Gościniec przy Kei Ocena: 10,0

„Duży, przestronny pokój z łazienką, bardzo wygodne łóżka. W pomieszczeniu obok znajdowała się bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Czysta i pachnąca pościel, w pokoju również bardzo czysto i schludnie.”

• „Łazienka (duży prysznic) i fotografie w restauracji”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jeizoro Mamry

na podstawie 620 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com