Jezioro Tałty Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła obsługa i atmosfera ”

• Hotel Zamek Ryn Ocena: 9,6

„Piękne wnętrza , niesamowita lokalizacja , przepyszne śniadanie !”

• Ranczo u Kowala Ocena: 2,5

„Nowe domki to fakt i nic poza tym!nie do wierzam poprzednim opiniom!wyposażenie domku niezgodne z opisem , brak kontaktu z właścicielem,graniczy z cudem zeby znaleźć to miejsce! Łazienka koszmar brudno wszedzie ! Pierwsze takie miejsce na mojej drodze ktore polecam omijać szerokim łukiem. Właścicielka bardzo nie miła niestety ... no i te łóżka ..wspolczuje nastepnym gościom!”

• „Uprzejmi gospodarze przestronny domek ,taras grill ognisko ładny ogród.”

• „znakomity kontakt z personelem , pyszne jedzenie duże porcje”

• Bobrowa Dolina Ocena: 10,0

„Bobrowa Dolina to magiczne miejsce. Zachwyciła nas cisza, spokój i bliskie obcowanie z naturą. Wynajmowany apartament był bardzo przytulny i wyjątkowo czysty, czuliśmy się w nim jak w domu. Każdy dzień zaczynaliśmy od doskonałych, domowych śniadań serwowanych przez Panią Agnieszkę, która jest wyjątkową, miłą i serdeczną osobą. Miejsce to zdecydowanie polecamy wszystkim, którzy szukają prawdziwego wypoczynku, a sami zamierzamy tam wrócić w kolejnym roku.”

• „wygodne łóżka , swietne kąpiele , sauny ,”

• „Śniadania dość bogate lecz ilość osób w weekend przytłaczająca”

• Amax Hotel & SPA Ocena: 10,0

„Świetnie położony obiekt, przemiła obsługa, przepyszna kuchnia. Byliśmy zakwaterowani w willi. Parking na posesji, w ogrodzie grill, leżaki, krzesła. W domu kominek (wraz z drewnem na 1 dzień w cenie, możliwość dokupienia), mała kuchnia z widokiem na jezioro. Dom obszerny, na dole toaleta, na górze łazienka+toaleta, pokoje przestronne, dobrze wyposażone, czysto. Pobyt psa bez dodatkowych kosztów. Możliwość konsumpcji i zakupu wędlin, ryb i serów z własnej wędzarni. Gorąco polecam;)”

• „z racji rocznicy ślubu przypadającej na nasz pobyt w Hotelu otrzymaliśmy pokój o podwyższonym standardzie oraz słodki upominek w pokoju, widok i niespotykana lokalizacja Hotelu robi wrażenie, szczególnie kiedy można podziwiać widoki z tarasu, ale również z leżąc na wygodnym łóżku, dodatkową atrakcją jest strefa saun i basen, śniadania obfite i urozmaicone, obsługa bardzo miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna”

25 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Tałty

na podstawie 4 868 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com