Jezioro Tałty Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Amax Hotel & SPA Ocena: 10,0

„Lokalizacja, cisza, obsługa, śniadanie. Nie jest to nowoczesny hotel ale jest bardzo przyjemny. ”

• Jora Siedlisko Ocena: 9,6

„Cisza, spokój. Urokliwa okolica, wokół zwierzęta gospodarskie, dodatkowe atrakcje na terenie nie tylko dla dzieci ;), zwłaszcza zarybiony staw. Bardzo mili gospodarze. I smaczne śniadania.”

• Ranczo u Kowala Ocena: 2,5

„Nowe domki to fakt i nic poza tym!nie do wierzam poprzednim opiniom!wyposażenie domku niezgodne z opisem , brak kontaktu z właścicielem,graniczy z cudem zeby znaleźć to miejsce! Łazienka koszmar brudno wszedzie ! Pierwsze takie miejsce na mojej drodze ktore polecam omijać szerokim łukiem. Właścicielka bardzo nie miła niestety ... no i te łóżka ..wspolczuje nastepnym gościom!”

• „Uprzejmi gospodarze przestronny domek ,taras grill ognisko ładny ogród.”

• „znakomity kontakt z personelem , pyszne jedzenie duże porcje”

• Bobrowa Dolina Ocena: 10,0

„Bobrowa Dolina to magiczne miejsce. Zachwyciła nas cisza, spokój i bliskie obcowanie z naturą. Wynajmowany apartament był bardzo przytulny i wyjątkowo czysty, czuliśmy się w nim jak w domu. Każdy dzień zaczynaliśmy od doskonałych, domowych śniadań serwowanych przez Panią Agnieszkę, która jest wyjątkową, miłą i serdeczną osobą. Miejsce to zdecydowanie polecamy wszystkim, którzy szukają prawdziwego wypoczynku, a sami zamierzamy tam wrócić w kolejnym roku.”

• Hotel Robert's Port Ocena: 9,2

„Malownicze miejsce. Przemiła obsługa.”

• „Pokoje eleganckie i wygodne,czysto,miła obsługa.Śniadania poprostu rewelacja full wypas.”

• „Możliwość relaksu i wypoczynku.”

• Hotel Zamek Ryn Ocena: 5,4

„Śniadanie bardzo dobre”