Zalew Zegrzyński Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Warszawianka Ocena: 8,8

„Basen, pyszne śniadanie, zadbana plaża, nowoczesny wystrój ”

• „Dostępna procedura rezerwacji nawet dla takiego laika jak ja.ŻYCZLIWY I kompetentny PERSONEL.Smaczna kuchnia. Przystępna cena . ”

• „Jak wyżej zdanie było po prostu wspaniale. ”

• „Spokojna okolica, cisza (chyba ze względu na fakt, że to już po sezonie), ładny widok na rzekę. Trzeba się jednak liczyć z tym, na co się zdecydowało - daleko do sklepu, restauracji, coś za coś.”

• CKR Promenada Ocena: 9,6

„Ładnie położone niewielkie budynki mieszkalne rozrzucone pośród drzew. Blisko plaża. Śniadania pyszne, urozmaicone. Polecam”

• „Położenie, bliskość miejsca do którego przyjejchałem”

• Hotel 500 Ocena: 10,0

„Ogólnie jestem zadowolony jak na taka klasę hotelu. Czyste pokoje i łazienki,fajna lokalizacja nad jeziorem.”

• Hotel Pan Tadeusz Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa, ładny wystrój, jedzenie było naprawdę smaczne. Bardzo dobrze wygłuszone pokoje, nie słychać tego co się dzieje za drzwiami.”

• „Bardzo duży plus za obsługę! Choć śniadania serwowane są od godziny 8.00 - udało się zorganizować dla mnie posiłek na 6 rano. Śniadanie same w sobie - rewelacja!”

• Pałac Zegrzyński Ocena: 9,2

„Bardzo fajne położenie Pałacu z super widokiem na Zalew, dostęp do ścieżki nad wodą z możliwością bardzo długiego spaceru. Piękne miejsce o tej porze roku gdy szuka się spokoju i nastrojowych widoków. Super jesienny klimat.”

3 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Zalew Zegrzyński

na podstawie 165 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com