Jezioro Białe Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Willa Słoneczna Ocena: 9,6

„Polecam to miejsce ładny pokój, czysto ,Super śniadania, blisko plaża i centrum,Polecam.”

• „Spokój”

• „Miła atmosfera, super podejście obsługi, zdecydowanie polecam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. ”

• „Dobre śniadania, duży wybór. Pokoje czyste i schludne. Polecam”

• „Obiekt bardzo komfortowy, gospodarze mili , widać że dopiero zaczynają i może jakieś drobiazgi można by było poprawić ale ogólnie trzeba docenić starania. Jak dla mnie SUPER”

• Hotel Biały Dwór Ocena: 8,1

„Bardzo pomocni Właściciele Wejście do hotelu od strony parkingu.Dobre rozwiązanie dla gości. Cisza i spokój.”

• Hotel Perłowy Ocena: 7,9

„Bardzo ładny wystrój pokoju. Cisza i spokój jak na tak duży obiekt. Bardzo zadbany z klimatyzacją pokój.”

• „wszystko zgodnie z opisem, czysto, spokojnie, bo poza sezonem, a tego oczekiwałam od hotelu, pokój ogrzewany (pod koniec września), piękny widok z hotelu na jezioro, piaszczysta plaża, zapewne tam jeszcze wrócę :)”

• Babie Lato Ocena: 10,0

„Świetny obiekt. Bardzo dobrze położony, do jeziora ze 300 metrów. Pokoje czyste, super wygodne łóżka. Sprzęty typu telewizor, lodówka, czajnik bez zarzutu. Olbrzymim plusem są tarasy i pięknie utrzymany dziedziniec. Wygodny i bezpieczny, bo ogrodzony parking. Mimo tego, że do centrum jest około 300 metrów jest bardzo cicho i bezpiecznie. No i największy plus - bardzo przyjazny, otwarty i chętny do współpracy personel. Pan Piotr podpowiada co warto zobaczyć, gdzie pojechać i jak zorganizować czas wolny. Ma bardzo dużą wiedzę o okolicy. Warto skorzystać. Kuchnia pana Arka to mistrzostwo! Śniadania warte swojej ceny! A obiad w Babim Lecie, to będąc w Okunince, punkt obowiązkowy! Codziennie kilka potraw do wyboru, sałatki. Pani sprzątająca również bardzo pomocna. W zasadzie nie było sprawy nie do załatwienia. Wszystko z uśmiechem i bardzo pozytywnym nastawieniem do gościa. Nocowałem w różnych miejscach, ale tak przyjaźnie nastawionych ludzi i tak świetnie prowadzony pensjonat miałem okazję spotkać pierwszy raz. Na pewno tutaj wrócę.”

• Hotel Spa Rusałka Ocena: 8,3

„Bliskość jeziora. Możliwość skorzystania z małego spa w chłodniejsze dni.”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Białe

na podstawie 771 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com