Joglland-Waldheimat Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• JUFA Hotel Pöllau Ocena: 10,0

„Cicho, spokojnie, piękne widoki i pyszne jedzenie. Plac do zabaw z dziecmi, alpaki, relaksujacy klimat. My mielismy fantastyczna pogode, ale w razie deszczu- jest wewn. plac zabaw. Tak sobie to wyobrażaliśmy 😁”

• JUFA Hotel Pöllau Ocena: 10,0

„Przepiękne miejsce w drodze do Chorwacji. Hotel wyjątkowo czysty, śniadania obfite i bardzo smaczne, Pani podczas śniadań dokładała wszystkie produkty, które sie kończyły. Teren wokół hotelu bardzo zielony, zwierzęta na wybiegu. Hotel ma podpisany kontakt z wieloma atrakcjami w okolicy, w dniu wyjazdu otrzymaliśmy karty z możliwością darmowego wstepu do wielu okolicznych atrakcji. Bardzo polecam”

• „Przepiękna lokalizacja i widoki. Sam hotel dość stary i srednio czysty”

• Gastwirtschaft Hold Ocena: 9,2

„Miejsce bardzo przyjemne, czysto i schludnie. Apartament typu suite niezwykle obszerny, nowoczesny i robi wrażenie luksusowego. Śniadanie bardzo smaczne, w formie szwedzkiego stołu.”

• „Bardzo przyjemne miejsce. Doskonały pomysł z przesyłaniem kodu mejlem. Nie trzeba się spieszyć z zameldowaniem. Na parterze duża kuchnia, ale nie korzystaliśmy, bo mieliśmy własny kącik kuchenny w pokoju. Dobry internet, ciekawy wystrój (wszystko w "sówki"). bardzo ładna okolica. My byliśmy przejazdem, więc niewiele skorzystaliśmy, ale w okolicy jest gdzie pospacerować, czy pojeździć na rowerze.”

• „Bardzo ładna lokalizacja, cisz i spokój. Ładne i czyste, góstownie ozdobione pokoje.”

• Gastwirtschaft Hold Ocena: 10,0

„Wszystko było bardzo dobre.”

• Hotel Gasthof Paunger Ocena: 10,0

„Wygodny, zadbany pensjonat w przepięknej okolicy. Bardzo miły właściciel i obsługa. Znakomita kuchnia -”

• „Hotel połozony w uroczej wiosce, cisza spokój, sympatczna obsługa”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Joglland-Waldheimat

na podstawie 1 383 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com