Kaafu Atoll Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Fern Boquete Inn Ocena: 6,2

„Personel bardzo miły. Pokój całkiem ok, aczkolwiek za tę cenę oczekiwałabym więcej. Ogólnie czysto i nawet ładnie, meble gdzie nie gdzie obdarte, ręczniki w łazience niezbyt fajne. Najbardziej zawiodłam się na tym, na czym najbardziej nam zależało i za co dodatkowo zapłaciliśmy ( i to wcale nie mało) a mianowicie o balkon z widokiem na ocean. Na zdjęciach wyglądał na dużo większy i miał piękny widok wprost na ocean. W rzeczywistości balkon okazał się mniejszy, niezbyt schludny a widok na ocean był z boku a nie centralnie tak jak pokazywało na zdjęcie, a dodatkowo można było podziwiać widok na daszek z budynku obok oddalonego o jakiś metr (praktycznie ściana w ścianę) na którym była masa śmieci różnego rodzaju, w tym jakaś szafka oraz obskurny materac. Także po zobaczeniu tego ,,wspaniałego widoku" odechciało nam się w ogóle wychodzić na ten mały i lekko obskurny balkon. Po chwili okazało się, że w naszym pokoju jest awaria prądu i przeniesiono nas do pokoju naprzeciwko, który był trochę bardziej przytulny ale już całkowicie bez balkonu. Także zapłaciliśmy za coś czego nie dostaliśmy, a nie mieliśmy ochoty ani czasu wykłócać się o balkon i widok taki jak opisałam powyżej. Śniadania teoretycznie od godziny 8, ale zrobiono nam wcześniej, ponieważ o 8 wyjeżdżaliśmy na lotnisko, sami z siebie zaproponowali także miło z ich strony. Obsługa na naprawdę wysokim poziomie. Za pokój dla 2 osób na 1 noc (całe szczęście, że nie dłużej) zapłaciliśmy jakoś około 100$. Wyspa Hulhumale to jeden wielki plac budowy, co krok widać nowo powstające budynki, ulice zaśmiecone, a w okolicy budowy na chodnikach cała masa worków z cementem. Plaża taka średnia, miejscami zaśmiecona. Ogólnie wyspa ta nie przypomina rajskich Malediwów. Jest dobrą alternatywą do jednego noclegu przed odlotem. Lotnisko blisko, jakieś 10-15 minut samochodem.”

• „Wszystko!!! Fantastyczny pobyt w fantastycznym miejscu :)”

• „Jeśli ktoś martwi się, że na małej wyspie będzie się nudził to jest w błędzie. Różnych atrakcji, wycieczek, aktywności jest cała masa. Świetnie działa centrum sportowe. Jetski, flyboard, kajaki, wind i kitesurfing, wakeboarding, katamaran. Piękna rafa przy samej wyspie z mnóstwem rybek i możliwością nabycia umiejętności nurkowania w krótkim czasie (łącznie z licencją). Braknie Ci czasu na plażowanie :)”

• „Willa water daje poczucie komfortu, spokoju i dyskretnego odosobnienia od świata. Schody bezpośrednio z tarasu do płytkiego w tym miejscu oceanu. Śniadanie można w cenie dostać z dostawą do pokoju. Pod domkami rafa jest obumarła ale to nie przeszkadza, już 20 metrów dalej powoli się odbudowuje. Nie trzeba nawet nurkować. Już z balkonu widać mnóstwo różnorodnych gatunków ryb. Spotykaliśmy również żółwie i manty. Koniecznie zabrać maskę i fajkę. Wersja All invclusive bez zastrzeżeń.”

• „Śniadania bardzo smaczne. Personel bardzo miły, zawsze starał się znaleźć rozwiązanie. Super centrum nurkowe i bardzo dobra obsługa nurkowań. Super miejsca nurkowe tuż obok hotelu. Fantastyczny zespół muzyczny, który codziennie występował i grał najlepsze piosenki muzyki rozrywkowej, przy których chętnie bawili się goście.”

• Meitian Inn Ocena: 7,1

„determinacja własciciela i menagera w znalezieniu nas w mieście”

• „Bardzo urokliwe miejsce, z mnóstwem roślinności na wyspie, piękna rafa wokół hotelu. Dobry stosunek jakości do ceny w porównaniu z innymi resortami. Personel sympatyczny, nienarzucający się. Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone, codziennie inna kuchnia. Pokoje dość dobrze wyposażone (w pokoju typu comfort brak natomiast telewizora i czajnika), sprzątane dwa razy dziennie.”

• „Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego resortu :) Transport łodzią motorową - wszystko bardzo sprawnie, po drodze na wyspę spotkaliśmy delfiny :) Powitanie na miejscu bardzo miłe, szybkie zakwaterowanie, otrzymaliśmy pełne informacje co do pakietu all inclusive i atrakcji na miejscu. Pokoje czyściutkie (mieliśmy jacuzzi beach villa), dwa razy dziennie sprzątane, minibarek zaopatrzony bardzo dobrze, codziennie uzupełniany. Jacuzzi to świetny pomysł, zwłaszcza wieczorem pod gwiazdami. Jedzenie pyszne, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór drinków. Podobało się nam to, że w w restauracji przydzielany jest na cały pobyt kelner.”

• „A wonderful place and great people. From the moment the booking was made to the end of the holidays, nice and professional service (Linda ♥). No additional or hidden costs. From the first moment you feel the uniqueness of this place an what is the best YOU feel unique! The best "relax" vacation we ever had. Delicious food, fantastic drinks (Hi do Madu and the bar team:). There was abundance of everything. You do not have to put on your shoes for the whole stay, Rooms equipped with more things than 'normal' hotel rooms (flip-flops, beach bag, flashlight, etc.). A very charming and marvelous place, beautiful ocean, amazing reef. It is paradise! No matter which villa you choose, just go there! ♥ Cudowne miejsce i wspaniali ludzie. Od momentu dokonania rezerwacji po sam koniec wakacji miła i profesjonalna obsługa (Linda♥). Żadnych dodatkowych czy ukrytych kosztów. Od samego przyjazdu czuje się wyjątkowość tego miejsca a co lepsze my czuliśmy się wyjątkowi. Najlepsze wakacje typu "relax" jakie mieliśmy. Pyszne jedzenie, fantastyczne drinki - trzeba być bardzo wybrednym żeby musieć zamówić coś z poza karty all-included. Wszystkiego pod dostatkiem. Nie trzeba zakładać butów przez cały pobyt, pokoje wyposażone ponad wszystkie inne hotele, w których byliśmy (japonki, torba plażowa, latarka itp), lodówka uzupełniana 2x dziennie. Bardzo urokliwe miejsce, piękny ocean, niesamowita rafa, po prostu raj! Jedyne wydatki to pamiątki, choć większy wybór był na lotnisku. Nieważne, który domek wybierzesz po prostu jedź tam!”

• „Duże, komfortowe wille, dobrze wyposażone, wygodne duże łoże. Otwarta łazienka. Uzupełniany mini bar. Dodatkowe atrakcje w ramach all: kajaki, wyprawy za zachód słońca, wyprawy na snurkowanie. Posiłki - szeroki wybór dań. Dbałość o czystość i porządek na terenie całego obiektu. Wyspa idealna do spacerów. Nie ma tłumów ludzi, na plaży mnóstwo przestrzeni, spokój i cisza. Przy barach i basenach leżaki, odprężająca muzyka i sprawna obsługa.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Kaafu Atoll