Καϊμακτσαλάν Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Guesthouse 4 Seasons Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα φανταστικά, εγώ και ο σύζυγός μου περάσαμε υπέροχα..οι άνθρωποι εκεί ήταν πολύ εξυπηρετικοί και πάνω απ'όλα πολύ καλοί άνθρωποι, ευγενεστατοι..το δωμάτιο ήταν όνειρο..το προτείνω οπωσδήποτε.. σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά..»

• Edelweis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο κ.Γιώργος και η κ.Μαρία, ως οικοδεσπότες είναι ευγενέστατοι, πάρα πολύ εξυπηρετικοί και γλυκύτατοι… Τα δωμάτια είναι στο κέντρο του χωριού με άμεση πρόσβαση σε καφέ, φαγητό, κεντρική αγορά. Το δωμάτιο που μείναμε (τριμελή οικογένεια) ήταν το BORAS. Ήταν ευρύχωρο με τζάκι, πολύ καθαρό και πολύ ζεστό. Επίσης, οι οικοδεσπότες μας παρείχαν πλήρες πρωινό στο δωμάτιο (και κάθε μέρα μας το ανανέωναν). Στο δωμάτιο υπήρχαν κάποιες οικιακές συσκευές. Υπάρχει χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα για το αυτοκίνητο. Δεν μας έλειψε τίποτα. Ιδανικές εκδρομές…. Έδεσσα, Καστοριά, Χιονοδρομικό κέντρο Βόρας ή Καϊμακτσαλάν, Λουτρά Πόζαρ Αριδαίας, Νυμφαίο (Καταφύγιο αρκούδας του Αρκτούρου), κ.ά. Προτείνουμε ανεπιφύλακτα την διαμονή στο συγκεκριμένο κατάλυμα και θα το ξαναπροτιμήσουμε σίγουρα!!!»

• METOHI INN Βαθμολογία σχολίων: 1

«tpt»

• Aroma Elatis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα μας άρεσαν,ήταν πολύ καθαρά ,είχε ζέστη και ηρεμία.Το ψυγείο γεμάτο με πρωινό και καφέ ότι θέλεις.Το δωμάτιο ακριβώς στο κέντρο του χωριού άρα όλα τα ειχες δίπλα σου.Ευχαριστουμε που δεχτηκατε το σκυλάκι μας αφού αυτό είναι κάτι που δύσκολα το βρίσκεις.Σιγουρα θα ξανάρθουμε»

• Montecristo Chalet Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τοποθεσία καθαριότητα άνετο κρεβάτι όλα φανταστικά»

• Guesthouse Naouma Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένας ξενώνας παραδοσιακός, με όλες τις παροχές, δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από πολυτελή ξενοδοχεία. Ευγενέστατοι, εξυπηρετικότατοι και πολύ φιλικοί οι οικοδεσπότες. Η καθαριότητα στο δωμάτιο, καθώς και σε όλους τους κοινόχρηστους χώρους, ήταν άψογη. Το πρωινό ήταν πολύ νόστιμο και ποιοτικό, με τοπικά προϊόντα. Όμορφη τοποθεσία, για ήρεμες εξορμήσεις.»

• Chalet Asteras tou Vorra Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πανέμορφο και εσωτερικά και εξωτερικά. Κλείσαμε την μεζονέτα κ ήταν πολύ ευρύχωρη. Κάθε μέρα καθάριζαν κ μας έφερναν τα πράγματα για το τζάκι . Ακριβώς στην είσοδο του χωριού κ με πάρκινγκ ακριβώς από έξω . Ο ιδιοκτήτης υπέροχος και ευγενικός άνθρωπος πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει κ πάντα με χαμόγελο . Το ίντερνετ καλό κ υπήρχε κ η δυνατότητα για ροφήματα από το καφέ του καταλύματος . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.»

• Rachati Kaimaktsalan Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία του καταλύματος είναι πολύ καλή. Δίπλα στις καφετέριες και τις ταβέρνες κ πολυ κοντά στο εμπορικό. Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πολύ ζεστό. Οι οικοδεσπότες ήταν φιλικοί,ευγενικοί και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Το καφέ/μπαρ κάτω από τα δωμάτια είναι μια καταπληκτική πρόταση για μια ζεστή σοκολάτα βλέποντας το χιόνι. Επίσης έχει υπέροχο καφέ!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.»

• Guesthouse Toitos Βαθμολογία σχολίων: 10

«Φανταστικό δωμάτιο,πεντακάθαρο! Ένας χώρος για να χαλαρώσεις και να ξεκουραστείς! Το υδρομασάζ μετράει, ένα από τα πιο απολαυστικά μπάνια! Ο ιδιοκτήτης πάντα πρόθυμος να βοηθήσει και ευγενεστατος! Οι αυγοφετες του πρωινού ήταν εξαιρετικές!»

• Patriko Mountain Chalet Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ήταν όλα όπως φαινόντουσαν στις φωτογραφίες και πολύ καθαρά. Το δωμάτιο είχε πάντα ζέστη παρόλο που τις ημέρες που πήγαμε ήταν ακόμη χειμώνας. Πολύ όμορφος χώρος και το καφέ απέναντι επίσης πολύ ωραίο.»

Τα 10 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Καϊμακτσαλάν

βάσει 2.166 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com