Kachetia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel Sofya Ocena: 8,8

„Mega miły gospodarz częstujący czaczą i winem do oporu ;) ”

• wine valley Ocena: 9,6

„Prawdziwa gruzińska gościnność w każdej minucie pobytu. Świetna lokalizacja kilka kroków od Oasis Club świetnego gdzie podsłuchasz dobrej muzyki posiedzisz przy ognisku spotkasz ludzi z całego świata ... w samym środku stepu.”

• Dedoplisa Ocena: 9,6

„Pokoje były czyste i przestronne, dodatkowo mieliśmy dostęp do hamaków na zewnątrz. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Przy hotelu znajdują się dwa sklepy spożywcze. ”

• Khutebi Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo fajne miejsce, mimo ze na totalnym odludziu warto odwiedzic to pustkowie. Swietna atmosfera, ktora tworza wlasciciele i przemila obsluga. Jedzenie wysmienite, warunki w domkach super, czysto, schludnie. Dzięki grzejniczkowi- w nocy nie ma co sie bac chlodu. Kontakt z naturą na okraglo, szczegolnie gdy przychodzi do ciebie sama. 🐶🐈🐑🐄🐾🐔🐁 ”

• Hotel Brigitte Ocena: 7,9

„Dobre jedzenie, obiady, kolacje i wino.”

• Guesthouse Lasharai Ocena: 7,5

„Obiekt położony w samym centrum Omalo, bardzo miła obsługa i dobre jedzenie, mały sklepik na miejscu, czysto, pokoje na górze z ładnym widokiem”

• Telavi Ocena: 8,8

„Sympatyczna właścicielka, schludne pokoje”

• Keselo Guesthouse Ocena: 9,6

„W sumie Booking wprowadził nas nieco w błąd, ale zaskoczenie było pozytywne. Otóż ze strony wynikało, że w cenie jest jedynie śniadanie, a na miejscu czekało na nas pełnoprawne wyżywienie - zarówno śniadanie jak I obiadkokolacja! :) Bez dodatkowych dopłat rzecz jasna. Jedzenie było przepyszne I bardzo obfite :) a gospodyni to przesympatyczna I pomocna osoba. Sam obiekt bardzo czysty, zadbany, niektóre pokoje z łazienkami, inne miały wspólną na dwa pokoje. Uwaga na ciepłą wodę - ona jest, tylko trzeba trochę spuścić, zanim poleci ciepła. Do posiedzenia taras z niesamowitym widokiem. Dom położony jest w zaciszu pomiędzy dolnym (bardziej "swojskim") I górnym (bardziej "turystycznym" z barami, imprezami, sklepem I twierdzą) Omalo. Różnica wysokości między nimi jest ogromna - można IŚĆ drogą dookoła kilka kilometrów albo baaaardzo stromą ścieżką, która wyciśnie z nas ostatnie siły :) Gdyby komuś nie chciało się wspinać do sklepu to u pani można kupić najpotrzebniejsze towary, np. Napoje ;) Ceny wyższe niż w "nizinnnej" Gruzji, ale nie wyższe niż w Polsce. W bezpośredniej bliskości sąsiadów praktycznie nie było. Cisza, spokój... Warto zabrać ze sobą również śpiwór, bo noce w górach bywają zimne I bardzo wietrzne, temperatura za oknem spadała do kilku stopni. Zdecydowanie polecam! დიდი მადლობა! :) ”

• Guest House Lilia Ocena: 10,0

„Wspaniała rodzinna atmosfera, gospodarze to przemili ludzie. Częstują wypiekami i winem własnej produkcji. Pomagają zorganizować transport do lokalnych winnic. Koniecznie trzeba wziąć śniadanie - za niewielką opłatą dostajemy pyszny, bardzo obfity i zróżnicowany posiłek. Czysto.”

• Chateau Napareuli Ocena: 10,0

„Rewelacyjna atmosfera, piękna okolica. Proces tłoczenia wina można oglądać na żywo. Gospodarz Kuba zawsze znajdzie czas by opowiedzieć ciekawe anegdoty. Gospodyni serwuje przepyszne gruzińskie specjały. Polecam!”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kachetia