Alpy Wapienne Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Miasto ”

• „Pobyt w hotelu był rewelacyjny! Począwszy od pokoju skończywszy na kuchni. Jedzenie w restauracji na bardzo wysokim poziomie a cena w stosunku do jakości jest niewielka. Hotel jest usytuowany w samym centrum miasteczka. Obsługa hotelowa mówi zarówno w języku niekieckim jak I angielskim. Kucharz zasluguje na ☆☆☆☆☆ 😊😍❤. Właściciele jak I obsługa hotelowa są bardzo mili I przyjaźni. Dzięki kartom z hotelu mogliśmy korzystać do woli z wyciągów, basenów (zarówno odkrytych jak I zabudowanych), zwiedzać. Czuliśmy się bardzo swobodnie. A na śniadaniu codziennie pojawiało się dodatkowo coś nowego. Jesteśmy bardzo zadowoloni! Unserer Zeit in der hotel 'Das Rössl' war wunderbar. Die Mitarbeiter sprechen deutsch und English so sie können sich ganz wohl fühlen. Jeden Tag unsere Zimmer war sauber gemacht und wir haben die neue Handtücher gekriegt. Zum Frühstück jedes Tag war etwas neues dazu aber der Koch macht der beste Arbeit. Wir sind dort manchmal zum Abendessen gegangen. Das Essen schmeckt wirklich super lecker. Die Suppen, Rehragout, Backhendl, Steak alles ist auf der höchste Stufe. Der Chef und die Chefin sind ganz nett und freundlich. Unsere Nachtmahr war nur die Disco welche in der Nähe war und die haben uns in der Nacht wenn der Feiertag war aufgewacht und der Nacht bevor unserer Ausflug. Sonnst wir haben ein wunderschöner Zeit gehabt :) ”

• „Bardzo smaczne śniadania, jedne z lepszych jakie jadłam w Austrii, bardzo miły i pomocny gospodarz. Punktualny dowóz na stok i z powrotem. W apartamencie czysto i schludnie.”

• „Pyszne śniadania!!!”

• „Bajecznie położony hotel!!! Śniadanie na tarasie z widokiem na góry, który zapiera dech, będziemy pamiętali jeszcze długo! Świetne śniadania, drinki i pizza :) Nowoczesny i ciekawie urządzony ecofriendly hotel. Na ogromny plus karta turystyczna, którą można bezpłatnie otrzymać w recepcji (pozwala na darmowe wstępy do licznych atrakcji oraz szereg zniżek).”

• „Śniadanie smaczne i urozmaicone”

• „Pensjonat pięknie położony. Świetna baza wypadowa w okoliczne szczyty. Byliśmy tylko przejazdem jeden dzień ale żałujemy że nie mogliśmy zostać dłużej. Bardzo miła obsługa, smaczne śniadanie.”

• „Hotel w centrum. Bardzo dobre śniadanie. Hotel w klimacie zamkowym.”

• „Przede wszystkim przepiękny widok. Super pokój, w świetnym wystroju, dokładnie taki, jak na zdjęciach. Bardzo wygodne łóżka.”

• „Nowoczesny hotel znakomicie wkomponowany w historyczne miejsce. Pyszne śniadanie na tarasie z pięknym widokiem na dolinę rzeki Steyr pozytywnie nastraja na cały dzień. Lokalizacja hotelu w cichej okolicy sprzyja odpoczynkowi. Znakomita obsługa zarówno w recepcji jak i podczas serwisu śniadaniowego.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Alpy Wapienne