Kampot Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• The Plantation Ocena: 7,1

„Miejsce otoczone zielenią. Ptaki śpiewają... Lokalizacja, tylko 10min. pieszo od centrum. Cicho i przyjemnie. Miejsce zdecydowanie dla backpakersów. Smaczna kuchnia - trochę droższa niż na mieście. Po wymeldowaniu mogliśmy zostawić bagaż, a potem, po całym dniu wziąć prysznic przed wyjazdem. ”

• Ramo Resort Ocena: 7,5

„Bardzo miła, pomocna obsluga, pyszny amok curry, lokalizacja nad samą wodą(domek nad wodą), super widok.Można wypocząć.”

• Porky's Guesthouse Ocena: 3,3

„Miły właściciel, dobre śniadanko w cenie”

• Bamboo Bungalow Ocena: 10,0

„Piękny widok na rzekę i spokój. Bardzo przyjazna i pomocna obsługa ”

• Sabay Beach Ocena: 10,0

„Bardzo miły pomocny personel, pyszne jedzenie, przepiękne położenie, czyste pokoje.”

• Bamboo Bungalow Ocena: 7,9

„Klimatyczne domki, mila i pomocna obsluga, czysto, dobre jedzenie”

• Ramo Resort Ocena: 6,2

„Spory taras z hamakiem i widokiem na rzekę”

• Eden Eco Village Ocena: 6,2

„Miejsce ma ogromny potencjał. Lokalizajca nad rzeką jest świetna mimo, że do Kampot kawałek dorogi. Całkiem smaczna kuchnia w wersji vege lub z mięsem.”

• Sabay Beach Ocena: 9,6

„Bardzo fajnie. Bardzo polecamy. Cisza spokój piękne widoki. Sielska atmosfera”

• Two Moons Hotel Ocena: 7,9

„Wszystko w porządku basen nie duży, ale wystarczający i czysty, Właścicielka bardzo pomocna i komunikatywna. Pomagali nam we wszystkim czego potrzebowaliśmy. W restauracji pyszna włoska kuchnia jak i lokalne przysmaki, a co najważniejsze to to że zdjęcia nie są przekłamane i dokładnie pokazują stan faktyczny.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Kampot Province